Grupp A i fotbolls-VM 2023
Om grupp A i VM 2023
De fyra nationerna som gör upp i Fotbolls-VM damer 2023 och Grupp A är Nya Zeeland, Norge, Filippinerna och Schweiz, med två platser till slutspelet i potten. Eden Park, , Waikato Stadium och Dunedin Stadium är de fyra arenorna där matcherna kommer att spelas i Grupp A. Vinnaren av Grupp A kommer sedan att möta tvåan i tabellen från Grupp B i slutspelet och åttondelsfinalen. Och tvåan kommer att ställas mot vinnaren i Grupp B.
Tabellställning och lagen
Spelschema, resultat & speltips
Speltips på grupp A
Det finns inga speltips på grupp a just nu.
VM-kvalet
Spelschema, resultat och odds
15/11
20:00
|
Etiopien-Sierra Leone
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
|
0 - 0 | ||
17/11
20:00
|
Burkina Faso-Guinea Bissau
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
|
1 - 1 | ||
19/11
17:00
|
Sierra Leone-Egypten
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
|
0 - 2 | ||
21/11
20:00
|
Etiopien-Burkina Faso
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
|
0 - 3 | ||
15/11
17:00
|
DR Kongo-Mauretanien
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp B
|
2 - 0 | ||
16/11
17:00
|
Sudan-Togo
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp B
|
1 - 1 | ||
19/11
17:00
|
Sudan-DR Kongo
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp B
|
1 - 0 | ||
21/11
17:00
|
Togo-Senegal
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp B
|
0 - 0 | ||
15/11
14:00
|
Rwanda-Zimbabwe
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp C
|
0 - 0 | ||
18/11
14:00
|
Sydafrika-Benin
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp C
|
2 - 1 | ||
19/11
14:00
|
Zimbabwe-Nigeria
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp C
|
1 - 1 | ||
21/11
14:00
|
Rwanda-Sydafrika
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp C
|
2 - 0 | ||
16/11
20:00
|
Kap Verde-Angola
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp D
|
0 - 0 | ||
17/11
14:00
|
Swaziland-Libyen
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp D
|
0 - 1 | ||
21/11
14:00
|
Swaziland-Kap Verde
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp D
|
0 - 2 | ||
21/11
17:00
|
Libyen-Kamerun
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp D
|
1 - 1 | ||
17/11
17:00
|
Zambia-Kongo-Brazzaville
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp E
|
4 - 2 | ||
18/11
17:00
|
Niger-Tanzania
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp E
|
0 - 1 | ||
21/11
20:00
|
Niger-Zambia
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp E
|
2 - 1 | ||
21/11
20:00
|
Tanzania-Marocko
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp E
|
0 - 2 | ||
22/9
20:30
|
Belgien-Nederländerna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
2 - 1 | ||
22/9
20:45
|
England-Skottland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
2 - 1 | ||
26/9
20:00
|
Nederländerna-England
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
2 - 1 | ||
26/9
20:45
|
Skottland-Belgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
1 - 1 | ||
27/10
20:45
|
England-Belgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
1 - 0 | ||
27/10
20:45
|
Nederländerna-Skottland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
4 - 0 | ||
31/10
20:30
|
Belgien-England
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
3 - 2 | ||
31/10
20:45
|
Skottland-Nederländerna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
0 - 1 | ||
1/12
20:30
|
Belgien-Skottland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
1 - 1 | ||
1/12
20:45
|
England-Nederländerna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
2 - 2 | ||
5/12
20:45
|
Nederländerna-Belgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
4 - 0 | ||
5/12
20:45
|
Skottland-England
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
0 - 6 | ||
22/9
19:00
|
Norge-Österrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
1 - 1 | ||
22/9
21:10
|
Frankrike-Portugal
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
2 - 0 | ||
26/9
18:30
|
Österrike-Frankrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
0 - 1 | ||
26/9
19:15
|
Portugal-Norge
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
3 - 2 | ||
27/10
18:00
|
Österrike-Portugal
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
2 - 1 | ||
27/10
19:00
|
Norge-Frankrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
1 - 2 | ||
31/10
19:15
|
Portugal-Österrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
1 - 2 | ||
31/10
21:00
|
Frankrike-Norge
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
0 - 0 | ||
1/12
19:00
|
Norge-Portugal
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
4 - 0 | ||
1/12
21:10
|
Frankrike-Österrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
3 - 0 | ||
5/12
19:15
|
Österrike-Norge
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
2 - 1 | ||
5/12
19:15
|
Portugal-Frankrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
0 - 1 | ||
22/9
18:00
|
Danmark-Tyskland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
2 - 0 | ||
22/9
20:00
|
Island-Wales
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
1 - 0 | ||
26/9
18:15
|
Tyskland-Island
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
4 - 0 | ||
26/9
20:15
|
Wales-Danmark
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
1 - 5 | ||
27/10
17:45
|
Tyskland-Wales
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
5 - 1 | ||
27/10
20:30
|
Island-Danmark
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
0 - 1 | ||
31/10
18:00
|
Danmark-Wales
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
2 - 1 | ||
31/10
20:00
|
Island-Tyskland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
0 - 2 | ||
1/12
20:15
|
Wales-Island
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
1 - 2 | ||
1/12
20:30
|
Tyskland-Danmark
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
3 - 0 | ||
5/12
19:30
|
Danmark-Island
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
0 - 1 | ||
5/12
19:30
|
Wales-Tyskland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
0 - 0 | ||
22/9
18:30
|
Sverige-Spanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
2 - 3 | ||
22/9
19:30
|
Schweiz-Italien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
0 - 1 | ||
26/9
17:45
|
Italien-Sverige
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
0 - 1 | ||
26/9
21:00
|
Spanien-Schweiz
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
5 - 0 | ||
27/10
17:45
|
Italien-Spanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
0 - 1 | ||
27/10
18:30
|
Sverige-Schweiz
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
1 - 0 | ||
31/10
18:30
|
Sverige-Italien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
1 - 1 | ||
31/10
19:00
|
Schweiz-Spanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
1 - 7 | ||
1/12
20:00
|
Schweiz-Sverige
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
1 - 0 | ||
1/12
21:30
|
Spanien-Italien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
2 - 3 | ||
5/12
19:00
|
Italien-Schweiz
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
3 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Spanien-Sverige
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
5 - 3 | ||
22/9
17:00
|
Albanien-Ungern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 1 | ||
22/9
17:00
|
Nordmakedonien - Bulgarien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
|||
23/9
14:00
|
Irland-Nordirland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
3 - 0 | ||
26/9
19:30
|
Ungern-Irland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
0 - 4 | ||
26/9
20:00
|
Nordirland-Albanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 0 | ||
27/10
18:15
|
Ungern-Nordirland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
3 - 2 | ||
27/10
18:45
|
Irland-Albanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
5 - 1 | ||
31/10
18:00
|
Albanien-Irland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
0 - 1 | ||
31/10
20:00
|
Nordirland-Ungern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 1 | ||
1/12
17:00
|
Albanien-Nordirland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
0 - 4 | ||
1/12
20:30
|
Irland-Ungern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Nordirland-Irland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 6 | ||
5/12
19:00
|
Ungern-Albanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
6 - 0 | ||
22/9
17:30
|
Finland-Slovakien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
4 - 0 | ||
22/9
20:15
|
Kroatien-Rumänien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
2 - 1 | ||
26/9
18:00
|
Rumänien-Finland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
0 - 1 | ||
26/9
18:00
|
Slovakien-Kroatien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
4 - 0 | ||
27/10
17:45
|
Finland-Kroatien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
3 - 0 | ||
27/10
18:00
|
Rumänien-Slovakien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
0 - 0 | ||
31/10
15:30
|
Slovakien-Rumänien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
1 - 0 | ||
31/10
17:00
|
Kroatien-Finland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
0 - 2 | ||
30/11
17:45
|
Finland-Rumänien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
6 - 0 | ||
1/12
18:00
|
Kroatien-Slovakien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
2 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Rumänien-Kroatien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
0 - 1 | ||
5/12
19:00
|
Slovakien-Finland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
2 - 2 | ||
22/9
15:00
|
Ukraina-Serbien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
1 - 2 | ||
22/9
19:00
|
Grekland-Polen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
1 - 3 | ||
26/9
18:00
|
Polen-Ukraina
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
2 - 1 | ||
26/9
19:00
|
Serbien-Grekland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
4 - 0 | ||
27/10
16:00
|
Grekland-Ukraina
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
2 - 1 | ||
27/10
17:45
|
Polen-Serbien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
2 - 1 | ||
31/10
16:00
|
Ukraina-Grekland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
1 - 0 | ||
31/10
19:00
|
Serbien-Polen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
1 - 1 | ||
1/12
16:00
|
Grekland-Serbien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
0 - 2 | ||
1/12
18:00
|
Ukraina-Polen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
0 - 1 | ||
5/12
19:00
|
Polen-Grekland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
2 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Serbien-Ukraina
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
0 - 1 | ||
22/9
16:00
|
Slovenien-Tjeckien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
0 - 2 | ||
22/9
21:00
|
Belarus-Bosnien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 2 | ||
26/9
16:00
|
Bosnien-Slovenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 1 | ||
26/9
17:00
|
Tjeckien-Belarus
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
2 - 1 | ||
27/10
14:30
|
Bosnien-Tjeckien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 0 | ||
27/10
20:00
|
Belarus-Slovenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 1 | ||
31/10
17:00
|
Tjeckien-Bosnien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
2 - 2 | ||
31/10
17:30
|
Slovenien-Belarus
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
0 - 0 | ||
1/12
18:00
|
Slovenien-Bosnien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
2 - 1 | ||
1/12
20:00
|
Belarus - Tjeckien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
|||
5/12
19:00
|
Bosnien-Belarus
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Tjeckien-Slovenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
4 - 0 | ||
22/9
15:30
|
Lettland-Malta
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 1 | ||
22/9
17:00
|
Moldavien-Andorra
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
1 - 2 | ||
26/9
19:00
|
Andorra-Lettland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 4 | ||
26/9
20:00
|
Malta-Moldavien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
2 - 0 | ||
27/10
13:30
|
Lettland-Moldavien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
5 - 0 | ||
27/10
20:00
|
Malta-Andorra
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
5 - 0 | ||
31/10
17:00
|
Moldavien-Lettland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
3 - 3 | ||
31/10
19:00
|
Andorra-Malta
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 3 | ||
1/12
12:00
|
Lettland-Andorra
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
4 - 0 | ||
1/12
15:00
|
Moldavien-Malta
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 0 | ||
5/12
16:00
|
Andorra-Moldavien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 0 | ||
5/12
16:00
|
Malta-Lettland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
2 - 1 | ||
22/9
16:00
|
Georgien-Turkiet
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 3 | ||
22/9
16:00
|
Litauen-Luxemburg
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 2 | ||
26/9
17:00
|
Turkiet-Litauen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
2 - 0 | ||
26/9
19:30
|
Luxemburg-Georgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
1 - 1 | ||
27/10
16:00
|
Litauen-Georgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 0 | ||
27/10
19:30
|
Luxemburg-Turkiet
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 4 | ||
31/10
14:00
|
Georgien-Litauen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 3 | ||
31/10
17:00
|
Turkiet-Luxemburg
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
1 - 0 | ||
1/12
14:00
|
Georgien-Luxemburg
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
4 - 2 | ||
1/12
16:00
|
Litauen-Turkiet
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 4 | ||
5/12
16:00
|
Luxemburg-Litauen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
1 - 1 | ||
5/12
16:00
|
Turkiet-Georgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
2 - 0 | ||
22/9
15:00
|
Azerbajdzjan-Cypern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
1 - 1 | ||
22/9
19:00
|
Färöarna-Montenegro
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 1 | ||
26/9
18:00
|
Cypern-Färöarna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
1 - 0 | ||
26/9
18:00
|
Montenegro-Azerbajdzjan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 1 | ||
27/10
15:00
|
Färöarna-Azerbajdzjan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
1 - 2 | ||
27/10
17:00
|
Cypern-Montenegro
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 2 | ||
31/10
13:00
|
Azerbajdzjan-Montenegro
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
3 - 0 | ||
31/10
19:00
|
Färöarna-Cypern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 1 | ||
1/12
13:00
|
Montenegro-Färöarna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
9 - 0 | ||
1/12
18:00
|
Cypern-Azerbajdzjan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 1 | ||
5/12
16:00
|
Azerbajdzjan-Färöarna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
1 - 0 | ||
5/12
16:00
|
Montenegro-Cypern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
2 - 0 | ||
22/9
17:00
|
Estland-Kazakstan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 0 | ||
26/9
14:00
|
Armenien-Kazakstan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
1 - 2 | ||
26/9
17:00
|
Estland-Israel
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 5 | ||
27/10
17:30
|
Armenien-Estland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
1 - 4 | ||
31/10
17:00
|
Estland-Armenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
5 - 1 | ||
23/11
13:00
|
Kazakstan-Israel
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 2 | ||
26/11
13:00
|
Israel-Kazakstan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 0 | ||
29/11
12:00
|
Armenien-Israel
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 4 | ||
1/12
15:00
|
Kazakstan-Estland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 1 | ||
2/12
12:00
|
Israel-Armenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
6 - 1 | ||
5/12
16:00
|
Israel-Estland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
4 - 1 | ||
5/12
16:00
|
Kazakstan-Armenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
4 - 1 | ||
8/9
00:30
|
Paraguay-Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
8/9
01:00
|
Colombia-Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
8/9
02:00
|
Argentina-Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
9/9
01:00
|
Uruguay-Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
3 - 1 | ||
9/9
02:45
|
Brasilien-Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
5 - 1 | ||
12/9
22:00
|
Bolivia-Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 3 | ||
12/9
23:00
|
Ecuador-Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 1 | ||
13/9
00:00
|
Venezuela-Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
13/9
02:30
|
Chile-Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
13/9
04:00
|
Peru-Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 1 | ||
12/10
22:30
|
Colombia-Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 2 | ||
13/10
01:00
|
Argentina-Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
13/10
01:00
|
Bolivia-Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 2 | ||
13/10
02:00
|
Chile-Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 0 | ||
13/10
02:30
|
Brasilien-Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 1 | ||
17/10
23:00
|
Venezuela-Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
3 - 0 | ||
18/10
00:30
|
Paraguay-Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
18/10
01:30
|
Ecuador-Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
18/10
02:00
|
Uruguay-Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 0 | ||
18/10
04:00
|
Peru-Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 2 | ||
16/11
21:00
|
Bolivia-Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 0 | ||
16/11
23:00
|
Venezuela-Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
17/11
01:00
|
Argentina-Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 2 | ||
17/11
01:00
|
Colombia-Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 1 | ||
17/11
01:30
|
Chile-Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
22/11
00:00
|
Paraguay-Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 1 | ||
22/11
00:30
|
Ecuador-Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
22/11
00:30
|
Uruguay-Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
3 - 0 | ||
22/11
01:30
|
Brasilien-Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 1 | ||
22/11
03:00
|
Peru-Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 1 | ||
4/9
22:00
|
Argentina - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/9
22:00
|
Bolivia - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/9
22:00
|
Brasilien - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/9
22:00
|
Peru - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/9
22:00
|
Uruguay - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Chile - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Colombia - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Ecuador - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Paraguay - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Venezuela - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Bolivia - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Chile - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Ecuador - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Peru - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Venezuela - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Argentina - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Brasilien - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Colombia - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Paraguay - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Uruguay - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Paraguay - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Peru - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Peru - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Uruguay - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Venezuela - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Argentina - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Bolivia - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Brasilien - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Chile - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Colombia - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Brasilien - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Ecuador - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Paraguay - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Peru - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Uruguay - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Argentina - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Bolivia - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Chile - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Colombia - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Venezuela - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Chile - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Colombia - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Ecuador - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Paraguay - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Venezuela - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Argentina - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Bolivia - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Brasilien - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Peru - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Uruguay - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Argentina - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Brasilien - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Colombia - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Paraguay - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Uruguay - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Bolivia - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Chile - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Ecuador - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Peru - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Venezuela - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
20/8
12:00
|
Spanien-England
Fotbolls-VM damer 2023 - Final
|
1 - 0 | ||
19/8
10:00
|
Sverige-Australien
Fotbolls-VM damer 2023 - Bronsmatch
|
2 - 0 | ||
15/8
10:00
|
Spanien-Sverige
Fotbolls-VM damer 2023 - Semifinaler
|
2 - 1 | ||
16/8
12:00
|
Australien-England
Fotbolls-VM damer 2023 - Semifinaler
|
1 - 3 | ||
11/8
03:00
|
Spanien-Nederländerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Kvartsfinaler
|
2 - 1 | ||
11/8
09:30
|
Japan-Sverige
Fotbolls-VM damer 2023 - Kvartsfinaler
|
1 - 2 | ||
12/8
09:00
|
Australien-Frankrike
Fotbolls-VM damer 2023 - Kvartsfinaler
|
0 - 0 str | ||
12/8
12:30
|
England-Colombia
Fotbolls-VM damer 2023 - Kvartsfinaler
|
2 - 1 | ||
5/8
07:00
|
Schweiz-Spanien
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
1 - 5 | ||
5/8
10:00
|
Japan-Norge
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
3 - 1 | ||
6/8
04:00
|
Nederländerna-Sydafrika
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
2 - 0 | ||
6/8
11:00
|
Sverige-USA
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
5 - 4 str | ||
7/8
09:30
|
England-Nigeria
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
4 - 2 str | ||
7/8
12:30
|
Australien-Danmark
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
2 - 0 | ||
8/8
10:00
|
Colombia-Jamaica
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
1 - 0 | ||
8/8
13:00
|
Frankrike-Marocko
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
4 - 0 | ||
20/7
09:00
|
Nya Zeeland-Norge
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
1 - 0 | ||
21/7
07:00
|
Filippinerna-Schweiz
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
0 - 2 | ||
25/7
07:30
|
Nya Zeeland-Filippinerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
25/7
10:00
|
Schweiz-Norge
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
0 - 0 | ||
30/7
09:00
|
Norge-Filippinerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
6 - 0 | ||
30/7
09:00
|
Schweiz-Nya Zeeland
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
0 - 0 | ||
20/7
12:00
|
Australien-Irland
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
1 - 0 | ||
21/7
04:30
|
Nigeria-Kanada
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
0 - 0 | ||
26/7
14:00
|
Kanada-Irland
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
2 - 1 | ||
27/7
12:00
|
Australien-Nigeria
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
2 - 3 | ||
31/7
12:00
|
Irland-Nigeria
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
0 - 0 | ||
31/7
12:00
|
Kanada-Australien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
0 - 4 | ||
21/7
09:30
|
Spanien-Costa Rica
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
3 - 0 | ||
22/7
09:00
|
Zambia-Japan
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
0 - 5 | ||
26/7
07:00
|
Japan-Costa Rica
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
2 - 0 | ||
26/7
09:30
|
Spanien-Zambia
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
5 - 0 | ||
31/7
09:00
|
Costa Rica-Zambia
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
1 - 3 | ||
31/7
09:00
|
Japan-Spanien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
4 - 0 | ||
22/7
11:30
|
England-Haiti
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
22/7
14:00
|
Danmark-Kina
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
28/7
10:30
|
England-Danmark
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
28/7
13:00
|
Kina-Haiti
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
1/8
13:00
|
Haiti-Danmark
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
0 - 2 | ||
1/8
13:00
|
Kina-England
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 6 | ||
22/7
03:00
|
USA-Vietnam
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
3 - 0 | ||
23/7
09:30
|
Nederländerna-Portugal
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
27/7
03:00
|
USA-Nederländerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
27/7
09:30
|
Portugal-Vietnam
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
1/8
09:00
|
Portugal-USA
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
0 - 0 | ||
1/8
09:00
|
Vietnam-Nederländerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
0 - 7 | ||
23/7
12:00
|
Frankrike-Jamaica
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
0 - 0 | ||
24/7
13:00
|
Brasilien-Panama
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
4 - 0 | ||
29/7
12:00
|
Frankrike-Brasilien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
2 - 1 | ||
29/7
14:30
|
Panama-Jamaica
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
2/8
12:00
|
Jamaica-Brasilien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
0 - 0 | ||
2/8
12:00
|
Panama-Frankrike
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
3 - 6 | ||
23/7
07:00
|
Sverige-Sydafrika
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
2 - 1 | ||
24/7
08:00
|
Italien-Argentina
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
1 - 0 | ||
28/7
02:00
|
Argentina-Sydafrika
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
2 - 2 | ||
29/7
09:30
|
Sverige-Italien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
5 - 0 | ||
2/8
09:00
|
Argentina-Sverige
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
0 - 2 | ||
2/8
09:00
|
Sydafrika-Italien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
3 - 2 | ||
24/7
10:30
|
Tyskland-Marocko
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
6 - 0 | ||
25/7
04:00
|
Colombia-Sydkorea
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
30/7
06:30
|
Sydkorea-Marocko
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
30/7
11:30
|
Tyskland-Colombia
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
1 - 2 | ||
3/8
12:00
|
Marocko-Colombia
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
1 - 0 | ||
3/8
12:00
|
Sydkorea-Tyskland
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
1 - 1 | ||
17/9
17:30
|
Slovakien-Sverige
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
21/9
17:15
|
Finland-Slovakien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
2 - 1 | ||
21/9
18:30
|
Sverige-Georgien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
4 - 0 | ||
21/10
17:00
|
Georgien-Finland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 3 | ||
21/10
20:00
|
Irland-Sverige
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
26/10
16:30
|
Slovakien-Georgien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
2 - 0 | ||
26/10
17:15
|
Finland-Irland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 2 | ||
25/11
18:30
|
Sverige-Finland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
2 - 1 | ||
25/11
20:00
|
Irland-Slovakien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 1 | ||
30/11
19:00
|
Sverige-Slovakien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
3 - 0 | ||
30/11
20:00
|
Irland-Georgien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
11 - 0 | ||
7/4
18:00
|
Georgien-Sverige
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 15 | ||
8/4
20:30
|
Slovakien-Finland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 1 | ||
12/4
17:15
|
Finland-Georgien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
6 - 0 | ||
12/4
18:30
|
Sverige-Irland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 1 | ||
27/6
18:00
|
Georgien-Irland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 9 | ||
1/9
18:00
|
Georgien-Slovakien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 4 | ||
1/9
20:00
|
Irland-Finland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 0 | ||
6/9
18:00
|
Finland-Sverige
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 5 | ||
6/9
18:00
|
Slovakien-Irland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
16/9
19:00
|
Färöarna-Spanien
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 10 | ||
17/9
20:00
|
Ungern-Skottland
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 2 | ||
21/9
20:00
|
Ungern-Spanien
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 7 | ||
21/9
20:35
|
Skottland-Färöarna
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
7 - 1 | ||
21/10
18:00
|
Ukraina-Färöarna
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
4 - 0 | ||
22/10
20:35
|
Skottland-Ungern
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
2 - 1 | ||
26/10
16:00
|
Ukraina-Spanien
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 6 | ||
26/10
19:00
|
Färöarna-Ungern
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
1 - 7 | ||
25/11
21:00
|
Spanien-Färöarna
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
12 - 0 | ||
26/11
20:35
|
Skottland-Ukraina
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
1 - 1 | ||
30/11
18:00
|
Ungern-Ukraina
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
4 - 2 | ||
30/11
21:00
|
Spanien-Skottland
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
8 - 0 | ||
8/4
17:30
|
Ungern-Färöarna
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
7 - 0 | ||
12/4
20:35
|
Skottland-Spanien
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 2 | ||
24/6
20:15
|
Ukraina-Skottland
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 4 | ||
28/6
20:00
|
Ukraina-Ungern
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
2 - 0 | ||
2/9
19:00
|
Färöarna-Ukraina
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 3 | ||
2/9
21:00
|
Spanien-Ungern
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
3 - 0 | ||
6/9
19:00
|
Färöarna-Skottland
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 6 | ||
6/9
21:00
|
Spanien-Ukraina
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
5 - 0 | ||
17/9
17:00
|
Belarus-Cypern
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
4 - 1 | ||
17/9
20:45
|
Nederländerna-Tjeckien
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
1 - 1 | ||
21/9
17:30
|
Tjeckien-Cypern
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
8 - 0 | ||
21/9
20:45
|
Island-Nederländerna
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 2 | ||
22/10
20:45
|
Cypern-Nederländerna
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 8 | ||
22/10
20:45
|
Island-Tjeckien
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
4 - 0 | ||
26/10
20:00
|
Belarus-Nederländerna
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 2 | ||
26/10
20:45
|
Island-Cypern
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
5 - 0 | ||
26/11
18:00
|
Cypern-Belarus
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
1 - 1 | ||
27/11
12:00
|
Tjeckien-Nederländerna
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
2 - 2 | ||
30/11
18:00
|
Cypern-Island
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 4 | ||
7/4
18:00
|
Belarus-Island
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 5 | ||
8/4
20:45
|
Nederländerna-Cypern
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
12 - 0 | ||
12/4
17:30
|
Tjeckien-Island
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 1 | ||
24/6
19:00
|
Belarus-Tjeckien
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
2 - 1 | ||
28/6
20:45
|
Nederländerna-Belarus
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
3 - 0 | ||
1/9
19:00
|
Cypern-Tjeckien
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 6 | ||
2/9
19:30
|
Island-Belarus
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
6 - 0 | ||
6/9
18:00
|
Tjeckien-Belarus
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
7 - 0 | ||
6/9
20:45
|
Nederländerna-Island
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
1 - 0 | ||
17/9
16:00
|
Lettland-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 8 | ||
17/9
20:00
|
England-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
8 - 0 | ||
17/9
20:00
|
Nordirland-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
4 - 0 | ||
21/9
18:00
|
Nordmakedonien-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 6 | ||
21/9
20:00
|
Nordirland-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
4 - 0 | ||
21/9
20:15
|
Luxemburg-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 10 | ||
21/10
17:00
|
Lettland-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 4 | ||
22/10
18:00
|
Österrike-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
5 - 0 | ||
23/10
18:15
|
England-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
4 - 0 | ||
26/10
13:30
|
Nordmakedonien-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
2 - 3 | ||
26/10
19:30
|
Lettland-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 10 | ||
26/10
20:00
|
Nordirland-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
2 - 2 | ||
25/11
13:00
|
Nordmakedonien-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 11 | ||
27/11
13:30
|
England-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
29/11
20:00
|
Nordirland-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
9 - 0 | ||
30/11
20:00
|
England-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
20 - 0 | ||
30/11
20:00
|
Luxemburg-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 8 | ||
8/4
20:00
|
Nordmakedonien-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 10 | ||
8/4
20:30
|
Österrike-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
3 - 1 | ||
9/4
11:00
|
Luxemburg-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
3 - 2 | ||
12/4
18:00
|
Luxemburg-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
2 - 1 | ||
12/4
19:00
|
Österrike-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
8 - 0 | ||
12/4
20:55
|
Nordirland-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 5 | ||
24/6
16:00
|
Lettland-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
1/9
16:00
|
Nordmakedonien-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
3 - 2 | ||
2/9
18:30
|
Luxemburg-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 2 | ||
3/9
17:30
|
Österrike-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 2 | ||
6/9
16:00
|
Lettland-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 3 | ||
6/9
20:30
|
England-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
10 - 0 | ||
6/9
20:30
|
Österrike-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
10 - 0 | ||
16/9
18:00
|
Danmark-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
7 - 0 | ||
17/9
16:00
|
Bosnien-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 3 | ||
17/9
18:00
|
Ryssland-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
21/9
16:00
|
Ryssland-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
5 - 0 | ||
21/9
18:00
|
Azerbajdzjan-Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 8 | ||
21/9
18:30
|
Malta-Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 2 | ||
21/10
14:00
|
Montenegro-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
21/10
16:00
|
Ryssland-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
3 - 0 | ||
21/10
18:00
|
Danmark-Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
8 - 0 | ||
26/10
14:00
|
Bosnien-Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 4 | ||
26/10
16:00
|
Azerbajdzjan-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 2 | ||
26/10
18:00
|
Montenegro-Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 5 | ||
25/11
13:00
|
Bosnien-Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 3 | ||
25/11
16:00
|
Azerbajdzjan-Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 4 | ||
26/11
19:00
|
Malta-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
30/11
13:00
|
Bosnien-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
30/11
15:00
|
Azerbajdzjan-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
30/11
18:00
|
Danmark-Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
3 - 1 | ||
7/4
14:00
|
Montenegro - Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
|||
7/4
15:00
|
Bosnien-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
8/4
18:00
|
Malta-Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
12/4
14:00
|
Montenegro-Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
12/4
18:00
|
Danmark-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
12/4
18:00
|
Malta - Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
|||
1/9
18:00
|
Danmark-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
5 - 1 | ||
2/9
00:00
|
Ryssland - Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
|||
2/9
19:30
|
Malta-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
6/9
00:00
|
Ryssland - Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
|||
6/9
18:00
|
Azerbajdzjan-Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
6/9
18:00
|
Montenegro-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
16/9
18:00
|
Norge-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
10 - 0 | ||
16/9
19:00
|
Albanien-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 1 | ||
17/9
19:00
|
Polen-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 1 | ||
21/9
17:30
|
Armenien-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
21/9
19:00
|
Kosovo-Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 3 | ||
21/9
20:30
|
Belgien-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
7 - 0 | ||
21/10
17:00
|
Albanien-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
5 - 0 | ||
21/10
19:15
|
Polen-Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 0 | ||
21/10
20:00
|
Belgien-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
7 - 0 | ||
26/10
16:00
|
Armenien-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
26/10
19:00
|
Norge-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
4 - 0 | ||
26/10
19:45
|
Polen-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
2 - 0 | ||
25/11
16:00
|
Kosovo-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 2 | ||
25/11
20:00
|
Belgien-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
19 - 0 | ||
25/11
20:10
|
Albanien-Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 7 | ||
30/11
14:00
|
Armenien - Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
|||
30/11
16:00
|
Kosovo-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 3 | ||
30/11
20:30
|
Belgien-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
4 - 0 | ||
7/4
18:00
|
Norge-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
5 - 1 | ||
7/4
18:30
|
Albanien-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 5 | ||
7/4
20:15
|
Polen-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
12 - 0 | ||
12/4
13:30
|
Armenien-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 4 | ||
12/4
19:00
|
Norge-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
2 - 1 | ||
12/4
20:00
|
Kosovo-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 6 | ||
1/9
18:00
|
Albanien-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 2 | ||
1/9
19:00
|
Kosovo-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
2 - 1 | ||
2/9
20:30
|
Belgien-Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
6/9
18:30
|
Armenien-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 7 | ||
6/9
18:30
|
Norge-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
5 - 0 | ||
6/9
18:30
|
Polen-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
7 - 0 | ||
17/9
17:30
|
Italien-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
17/9
19:00
|
Schweiz-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
4 - 1 | ||
17/9
19:30
|
Rumänien-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
21/9
17:30
|
Kroatien-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 5 | ||
21/9
19:00
|
Moldavien-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 6 | ||
21/9
19:30
|
Rumänien-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
22/10
17:30
|
Italien-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
22/10
19:00
|
Schweiz-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
26/10
17:30
|
Litauen-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 5 | ||
26/10
19:00
|
Schweiz-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
5 - 0 | ||
26/11
17:00
|
Kroatien-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 0 | ||
26/11
17:30
|
Italien-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
1 - 2 | ||
26/11
19:30
|
Rumänien-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
30/11
17:00
|
Kroatien-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
4 - 0 | ||
30/11
17:30
|
Litauen-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 7 | ||
30/11
17:30
|
Rumänien-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 5 | ||
8/4
17:00
|
Moldavien-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
8/4
17:45
|
Rumänien-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
1 - 1 | ||
8/4
19:00
|
Italien-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
7 - 0 | ||
12/4
17:00
|
Kroatien-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
12/4
17:00
|
Litauen-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
4 - 0 | ||
12/4
17:45
|
Schweiz-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
24/6
17:00
|
Moldavien-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 4 | ||
28/6
17:00
|
Moldavien-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
1 - 1 | ||
2/9
17:30
|
Moldavien-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 8 | ||
2/9
18:00
|
Litauen-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
1 - 7 | ||
2/9
19:00
|
Kroatien-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 2 | ||
6/9
18:00
|
Litauen-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
6/9
18:30
|
Italien-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
6/9
18:30
|
Schweiz-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
15 - 0 | ||
16/9
18:00
|
Turkiet-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 1 | ||
18/9
16:07
|
Tyskland-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
7 - 0 | ||
19/9
18:00
|
Israel-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 4 | ||
21/9
16:00
|
Tyskland-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
5 - 1 | ||
21/10
17:00
|
Turkiet-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 0 | ||
21/10
18:00
|
Israel-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
21/10
19:00
|
Portugal-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
2 - 1 | ||
26/10
16:05
|
Tyskland-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
7 - 0 | ||
26/10
17:00
|
Bulgarien-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 5 | ||
26/10
18:00
|
Serbien-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
25/11
16:00
|
Serbien-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 0 | ||
25/11
19:00
|
Portugal-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
4 - 0 | ||
26/11
16:00
|
Tyskland-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
8 - 0 | ||
30/11
15:00
|
Bulgarien-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 4 | ||
30/11
16:00
|
Turkiet-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 2 | ||
30/11
19:00
|
Portugal-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 3 | ||
23/2
15:00
|
Turkiet-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
2 - 5 | ||
7/4
15:00
|
Bulgarien-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 2 | ||
7/4
18:00
|
Serbien-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
4 - 0 | ||
9/4
16:10
|
Tyskland-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 0 | ||
12/4
16:00
|
Serbien-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 2 | ||
12/4
18:00
|
Israel-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 0 | ||
12/4
20:00
|
Portugal-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 0 | ||
23/6
18:00
|
Bulgarien-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 2 | ||
1/9
18:30
|
Israel-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
2/9
20:00
|
Serbien-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 2 | ||
3/9
14:45
|
Turkiet-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 3 | ||
6/9
18:30
|
Bulgarien-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 8 | ||
6/9
18:30
|
Israel-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 2 | ||
6/9
18:30
|
Portugal-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
4 - 0 | ||
17/9
17:00
|
Grekland-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 10 | ||
17/9
18:00
|
Estland-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 4 | ||
17/9
20:15
|
Wales-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
6 - 0 | ||
21/9
19:00
|
Estland-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 1 | ||
21/9
19:00
|
Grekland-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
3 - 2 | ||
21/9
21:00
|
Slovenien-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
2 - 3 | ||
22/10
13:00
|
Kazakstan-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 1 | ||
22/10
20:15
|
Slovenien-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 1 | ||
22/10
21:10
|
Frankrike-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
11 - 0 | ||
26/10
17:00
|
Kazakstan-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 5 | ||
26/10
19:00
|
Grekland-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 4 | ||
26/10
20:15
|
Wales-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
4 - 0 | ||
26/11
18:00
|
Slovenien-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
6 - 0 | ||
26/11
20:15
|
Wales-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
5 - 0 | ||
26/11
21:10
|
Frankrike-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
6 - 0 | ||
30/11
18:00
|
Slovenien-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 0 | ||
30/11
21:10
|
Frankrike-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
2 - 0 | ||
8/4
14:00
|
Kazakstan-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 2 | ||
8/4
18:00
|
Estland-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 3 | ||
8/4
20:45
|
Wales-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 2 | ||
12/4
15:00
|
Kazakstan-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 3 | ||
12/4
19:00
|
Grekland-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
3 - 0 | ||
12/4
21:10
|
Frankrike-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 0 | ||
28/6
18:00
|
Estland-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
4 - 2 | ||
2/9
17:00
|
Estland-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 9 | ||
2/9
18:00
|
Slovenien-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
2 - 0 | ||
2/9
19:00
|
Grekland-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 1 | ||
6/9
15:00
|
Kazakstan-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 2 | ||
6/9
20:45
|
Frankrike-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
5 - 1 | ||
6/9
20:45
|
Wales-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 0 | ||
4/7
19:00
|
Sverige - England
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/1
18:30
|
Norge - Sverige
Träningslandskamp - damer
|
|||
21/7
16:00
|
Sverige - Japan
Träningslandskamp - damer
|
|||
6/1
12:30
|
Singapore-Förenade Arabemiraten
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
17/1
17:00
|
Portugal-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
19/1
09:00
|
Myanmar-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
19/1
12:35
|
Kina-Thailand
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
19/1
18:00
|
Norge-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
19/1
19:30
|
Portugal-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
20/1
14:00
|
Danmark-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
20/1
15:00
|
Nederländerna-Rumänien
Träningslandskamp - damer
|
7 - 1 | ||
21/1
12:35
|
Thailand-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
22/1
13:00
|
Montenegro-Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
22/1
18:00
|
Frankrike-Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
22/1
18:00
|
Norge-England
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
23/1
10:00
|
Danmark-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
23/1
15:30
|
Rumänien-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
24/1
09:00
|
Thailand-Myanmar
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
24/1
12:30
|
Kina-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
24/1
15:00
|
Ryssland-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
24/1
18:00
|
England-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
9/2
16:00
|
Jordan-Algeriet
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
10/2
11:00
|
Malta-Litauen
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
4/3
20:15
|
Frankrike-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
4/3
23:00
|
USA-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
7/3
22:00
|
Tyskland-England
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
8/3
01:00
|
USA-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
0 - 3 | ||
9/3
16:30
|
Förenade Arabemiraten-Uzbekistan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 8 | ||
6/4
18:00
|
Sverige-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
7/4
02:30
|
USA-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
7/4
20:00
|
Nederländerna-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
7/4
20:45
|
England-Italien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
9/4
15:00
|
Tyskland-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
9/4
20:00
|
USA-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
5 - 1 | ||
10/4
17:00
|
Norge-Schweiz
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
10/4
20:45
|
England-Österrike
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
8/6
17:00
|
Portugal-Wales
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
8/6
17:00
|
Ukraina-Polen
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
8/6
18:00
|
Ryssland-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
5 - 2 | ||
8/6
19:30
|
Sverige-USA
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
8/6
20:30
|
Irland-Island
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
10/6
18:15
|
Schweiz-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
11/6
19:15
|
Norge-USA
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
13/6
18:00
|
Sverige-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
1/7
19:00
|
Danmark-England
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
4/7
17:45
|
Tyskland-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
7/7
20:30
|
Skottland-Irland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
7/7
21:00
|
Frankrike-Belgien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
8/7
18:15
|
Sverige - Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
|||
3/8
18:00
|
Bosnien-Jordan
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
4/8
01:30
|
Australien-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
6 - 1 | ||
4/8
04:00
|
USA-Japan
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
20/10
02:30
|
USA-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
20/10
21:00
|
Frankrike-England
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
22/10
20:00
|
USA-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
6 - 0 | ||
10/11
04:00
|
Kanada-USA
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
13/11
03:00
|
Kanada-USA
Träningslandskamp - damer
|
1 - 3 | ||
24/11
17:55
|
Tyskland-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
27/11
09:00
|
Turkiet-Jordan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
27/11
19:00
|
Kanada - Norge
Träningslandskamp - damer
|
|||
27/11
21:00
|
Frankrike-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
28/11
11:00
|
Thailand-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 5 | ||
28/11
19:00
|
Norge-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
20/1
12:00
|
Montenegro-Bosnien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
20/1
19:00
|
Spanien-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
20/1
21:00
|
Frankrike-Italien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
8/6
03:00
|
USA-Kina
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
9/6
19:00
|
Montenegro-Albanien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
10/6
05:00
|
Nya Zeeland-Japan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 3 | ||
10/6
20:00
|
Kanada-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
13/6
01:10
|
USA-Kina
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
27/7
01:15
|
USA-Japan
Träningslandskamp - damer
|
4 - 2 | ||
27/7
15:00
|
Belarus-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
29/7
22:15
|
Japan-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
30/7
01:15
|
USA-Australien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
3/8
02:30
|
USA-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
4 - 1 | ||
4/10
18:45
|
Sverige-Norge
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
5/10
21:00
|
Frankrike-Australien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
6/10
13:30
|
England-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
9/10
18:15
|
Italien-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
9/10
20:00
|
England-Australien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
8/11
18:00
|
Österrike-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 3 | ||
8/11
19:00
|
Spanien-Polen
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
8/11
20:00
|
Ungern-Estland
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
9/11
14:00
|
Serbien-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
11/11
14:30
|
England-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
13/11
16:00
|
Tyskland-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
19/1
12:00
|
Turkiet-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
19/1
14:00
|
Sydafrika-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
19/1
20:45
|
Frankrike-USA
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
20/1
17:00
|
Portugal-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
21/1
13:00
|
Montenegro-Slovenien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
22/1
12:00
|
Turkiet-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
22/1
18:00
|
Sydafrika-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
22/1
20:30
|
Spanien-USA
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
27/2
22:00
|
England-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
28/2
01:00
|
USA-Japan
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
28/2
06:35
|
Argentina-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
0 - 5 | ||
28/2
09:00
|
Litauen-Estland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
28/2
09:30
|
Australien-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
28/2
21:00
|
Frankrike-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
2/3
20:00
|
Brasilien-Japan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 3 | ||
2/3
22:30
|
USA-England
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
3/3
06:05
|
Nya Zeeland-Argentina
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
3/3
09:00
|
Australien-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
4 - 1 | ||
5/3
23:25
|
Japan-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 3 | ||
6/3
02:15
|
USA-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
6/3
05:05
|
Sydkorea-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
6/3
08:00
|
Australien-Argentina
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
4/4
21:00
|
Frankrike-Japan
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
5/4
03:30
|
USA-Australien
Träningslandskamp - damer
|
5 - 3 | ||
5/4
15:00
|
Norge-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
5/4
20:15
|
England-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
6/4
13:45
|
Sverige-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
8/4
03:00
|
USA-Belgien
Träningslandskamp - damer
|
6 - 0 | ||
8/4
21:00
|
Frankrike-Danmark
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
9/4
16:00
|
Tyskland-Japan
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
9/4
18:00
|
Norge-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
9/4
19:10
|
Österrike-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
9/4
20:00
|
England-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
12/5
22:45
|
USA-Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
17/5
02:07
|
USA-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
18/5
19:00
|
Kanada-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
22/5
21:00
|
Mexiko-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
24/5
19:00
|
Spanien-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
25/5
14:00
|
England-Danmark
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
25/5
16:00
|
Frankrike-Thailand
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
26/5
18:00
|
USA-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
29/5
15:00
|
Italien-Schweiz
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
30/5
17:45
|
Tyskland-Chile
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
31/5
18:45
|
Sverige-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
31/5
21:00
|
Frankrike-Kina
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
1/6
14:00
|
England-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
1/6
18:15
|
Nederländerna-Australien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
2/6
13:50
|
Japan-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
2/6
21:15
|
Norge-Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
7 - 2 | ||
4/6
20:00
|
Wales-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
17/6
20:30
|
Österrike-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
4/8
04:25
|
USA-Irland
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
29/8
19:30
|
Belgien-England
Träningslandskamp - damer
|
3 - 3 | ||
30/8
01:00
|
USA-Portugal
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
30/8
02:30
|
Brasilien-Argentina
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
31/8
21:00
|
Frankrike-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
3/9
18:00
|
Norge-England
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
4/10
21:00
|
Frankrike-Island
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
5/10
13:45
|
England-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
6/10
07:30
|
Japan-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
6/10
20:00
|
USA-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
8/10
20:00
|
Portugal-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
8/11
01:37
|
USA-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
3 - 2 | ||
9/11
18:30
|
England-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
13/12
01:00
|
Brasilien-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
6 - 0 | ||
15/12
22:30
|
Brasilien-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
14/1
18:30
|
Malta-Schweiz
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
17/1
15:00
|
Malta-Turkiet
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
4/3
17:00
|
Frankrike-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
4/3
19:00
|
Nederländerna-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
6/3
19:00
|
Schweiz-Österrike
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
6/3
20:00
|
Wales-Estland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
7/3
19:00
|
Kanada-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
7/3
19:00
|
Ukraina-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
7/3
21:00
|
Frankrike-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
8/3
12:00
|
Finland-Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
8/3
17:00
|
Mexiko-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
9/3
18:00
|
Färöarna-Estland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
10/3
09:00
|
Rumänien-Ungern
Träningslandskamp - damer
|
1 - 7 | ||
10/3
15:00
|
Island-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/3
18:00
|
Österrike-Schweiz
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
10/3
19:00
|
Brasilien-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
10/3
20:30
|
Skottland-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
10/3
21:00
|
Frankrike-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
3 - 3 | ||
11/3
12:00
|
Mexiko-Tjeckien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
11/3
14:30
|
Slovakien-Finland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 4 | ||
11/3
18:00
|
Kroatien - Thailand
Träningslandskamp - damer
|
|||
9/4
03:00
|
Costa Rica - Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
|||
9/4
18:00
|
Norge - Belgien
Träningslandskamp - damer
|
|||
11/4
02:30
|
USA - Australien
Träningslandskamp - damer
|
|||
14/4
21:00
|
Kanada - Australien
Träningslandskamp - damer
|
|||
15/4
03:00
|
USA - Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
|||
7/6
17:00
|
Kroatien - Slovenien
Träningslandskamp - damer
|
|||
9/6
17:00
|
Estland - Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
|||
10/6
08:15
|
Japan-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
8 - 0 | ||
10/6
15:00
|
Estland-Färöarna
Träningslandskamp - damer
|
5 - 6 öt | ||
10/6
16:00
|
Slovakien-Chile
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/6
17:00
|
Litauen-Lettland
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
10/6
17:30
|
Italien-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/6
18:00
|
Danmark-Australien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 2 | ||
10/6
18:30
|
Sverige-Norge
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/6
19:05
|
Ungern-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
10/6
20:00
|
Nordirland-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
10/6
20:00
|
Spanien-Belgien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
10/6
20:55
|
Frankrike-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/6
23:30
|
Jamaica-Nigeria
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
11/6
02:30
|
USA-Portugal
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
11/6
16:00
|
Georgien-Azerbajdzjan
Träningslandskamp - damer
|
3 - 2 | ||
11/6
17:00
|
Bulgarien-Bosnien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
11/6
17:00
|
Kroatien - Litauen
Träningslandskamp - damer
|
|||
11/6
17:00
|
Tjeckien-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
11/6
19:00
|
Finland-Polen
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
11/6
21:00
|
Brasilien-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
11/6
21:00
|
Ryssland - Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
|||
12/6
18:00
|
Luxemburg-Belgien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
12/6
20:00
|
Slovenien-Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
4 - 1 | ||
13/6
07:00
|
Japan-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
5 - 1 | ||
13/6
11:00
|
Estland - Lettland
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
13:00
|
Färöarna - Litauen
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
13:00
|
Litauen-Färöarna
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
13/6
17:00
|
Färöarna - Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
17:00
|
Litauen - Estland
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
18:30
|
Malta - Montenegro
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
18:30
|
Malta-Montenegro
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
14/6
01:00
|
Portugal-Nigeria
Träningslandskamp - damer
|
3 - 3 | ||
14/6
04:00
|
USA-Jamaica
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
14/6
11:00
|
Tjeckien-Polen
Träningslandskamp - damer
|
0 - 5 | ||
14/6
16:30
|
Österrike-Italien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
14/6
17:00
|
Finland-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
14/6
17:00
|
Georgien-Azerbajdzjan
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
14/6
17:00
|
Slovakien-Rumänien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
14/6
17:00
|
Turkiet-Bulgarien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
14/6
17:00
|
Ungern-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
14/6
18:00
|
Belarus-Uzbekistan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
14/6
21:00
|
Brasilien-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
15/6
15:00
|
Tyskland-Chile
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
15/6
18:00
|
Nederländerna-Norge
Träningslandskamp - damer
|
7 - 0 | ||
15/6
18:45
|
Sverige-Australien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
15/6
19:00
|
Island-Irland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
15/6
19:00
|
Island - Irland
Träningslandskamp - damer
|
|||
15/6
19:30
|
Spanien-Danmark
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
15/6
20:15
|
Wales-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
17/6
03:00
|
USA-Nigeria
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
1/7
20:15
|
Storbritannien - Zambia
Träningslandskamp - damer
|
|||
3/7
15:00
|
Nederländerna - Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
|||
5/7
23:00
|
USA-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
15/7
18:00
|
Albanien-Turkiet
Träningslandskamp - damer
|
1 - 4 | ||
17/2
13:00
|
Bosnien-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
17/2
15:30
|
Tyskland-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
17/2
16:00
|
Nordirland-Färöarna
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
17/2
20:30
|
England-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
28/6
18:30
|
Sverige-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
29/6
15:30
|
Polen-Island
Träningslandskamp - damer
|
1 - 3 | ||
29/6
18:00
|
Danmark-Norge
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
30/6
18:00
|
Schweiz-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
1/7
17:00
|
Italien-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
1/7
21:10
|
Frankrike-Vietnam
Träningslandskamp - damer
|
7 - 0 | ||
2/7
18:00
|
Nederländerna-Finland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
6/7
12:00
|
Australien - Kanada
Träningslandskamp - damer
|
|||
7/10
20:30
|
Spanien-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
11/10
18:30
|
Sverige-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
12/11
02:30
|
Nya Zeeland-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
18/2
13:00
|
Montenegro-Moldavien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
18/2
18:00
|
Danmark-Norge
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
18/2
20:30
|
Wales-Island
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
18/2
23:00
|
Mexiko-Costa Rica
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
19/2
04:50
|
Jamaica-Tjeckien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
21/2
18:15
|
Tyskland-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
1/7
16:15
|
England-Portugal
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
14/7
11:30
|
Australien-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
14/7
12:05
|
Japan-Panama
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
14/7
20:00
|
Island-Finland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
14/7
20:35
|
Skottland-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
15/7
04:00
|
Costa Rica-Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
16/7
15:00
|
Georgien-Armenien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
17/7
04:00
|
Colombia-Kina
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
18/7
18:00
|
Finland-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
18/7
19:30
|
Tjeckien-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
18/7
19:45
|
Österrike-Island
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
23/9
05:00
|
Japan-Argentina
Träningslandskamp - damer
|
8 - 0 | ||
25/9
18:00
|
Sverige - Italien
Träningslandskamp - damer
|
|||
29/10
18:00
|
Sverige - Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
|||
4/12
18:00
|
Sverige - Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
|||
1/6
20:00
|
USA - Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
|||
4/6
20:00
|
USA - Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
Grupp A har ett spelschema med matcher över 11 dagar. Matcherna kommer att spelas från och med den 2023-07-20 till och med 2023-07-30. De 6 mötena i gruppen är Nya Zeeland - Norge, Filippinerna - Schweiz, Nya Zeeland - Filippinerna, Schweiz - Norge, Schweiz - Nya Zeeland och Norge - Filippinerna. I premiären för Grupp A så kommer Nya Zeeland och Norge att göra upp med matchstart 2023-07-20 09:00:00.
Oddsen på grupp A
Frågor och svar om Grupp A i VM 2023
Vilka lag möts i VM-grupp A?
Nederländerna, Ecuador, Senegal och hemmanationen Qatar gör upp i Grupp A.
Vem vinner grupp A i VM 2023?
Nederländerna är stor favorit att vinna grupp A. Senegal är därefter andrahandsfavoriten i gruppen.
När spelas grupp A i dam-VM 2023?
Grupp A kommer att spelas mellan den 20 och 29 november.
Vad säger oddsen om grupp A i Qatar?
Oddsen talar klart för att Nederländerna kommer att vinna gruppen. Oddsen talar sedan för att det blir Ecuador och Senegal gör upp om den andra platsen till slutspelet. Spelbolagen tror att Qatar kommer att sluta sist i gruppen.