Grupp C i fotbolls-VM 2023
Om grupp C i VM 2023
De fyra nationerna som gör upp i Fotbolls-VM damer 2023 och Grupp C är Spanien, Costa Rica, Zambia och Japan, med två platser till slutspelet i potten. Sky Stadium, Waikato Stadium, Dunedin Stadium och Eden Park är de fyra arenorna där matcherna kommer att spelas i Grupp C. Vinnaren av Grupp C kommer sedan att möta tvåan i tabellen från Grupp D i slutspelet och åttondelsfinalen. Och tvåan kommer att ställas mot vinnaren i Grupp D.
Tabellställning och lagen
Spelschema, resultat & speltips
Speltips på grupp C
Det finns inga speltips på grupp c just nu.
VM-kvalet
Spelschema, resultat och odds
15/11
20:00
|
Etiopien-Sierra Leone
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
|
0 - 0 | ||
17/11
20:00
|
Burkina Faso-Guinea Bissau
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
|
1 - 1 | ||
19/11
17:00
|
Sierra Leone-Egypten
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
|
0 - 2 | ||
21/11
20:00
|
Etiopien-Burkina Faso
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
|
0 - 3 | ||
15/11
17:00
|
DR Kongo-Mauretanien
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp B
|
2 - 0 | ||
16/11
17:00
|
Sudan-Togo
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp B
|
1 - 1 | ||
19/11
17:00
|
Sudan-DR Kongo
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp B
|
1 - 0 | ||
21/11
17:00
|
Togo-Senegal
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp B
|
0 - 0 | ||
15/11
14:00
|
Rwanda-Zimbabwe
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp C
|
0 - 0 | ||
18/11
14:00
|
Sydafrika-Benin
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp C
|
2 - 1 | ||
19/11
14:00
|
Zimbabwe-Nigeria
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp C
|
1 - 1 | ||
21/11
14:00
|
Rwanda-Sydafrika
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp C
|
2 - 0 | ||
16/11
20:00
|
Kap Verde-Angola
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp D
|
0 - 0 | ||
17/11
14:00
|
Swaziland-Libyen
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp D
|
0 - 1 | ||
21/11
14:00
|
Swaziland-Kap Verde
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp D
|
0 - 2 | ||
21/11
17:00
|
Libyen-Kamerun
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp D
|
1 - 1 | ||
17/11
17:00
|
Zambia-Kongo-Brazzaville
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp E
|
4 - 2 | ||
18/11
17:00
|
Niger-Tanzania
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp E
|
0 - 1 | ||
21/11
20:00
|
Niger-Zambia
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp E
|
2 - 1 | ||
21/11
20:00
|
Tanzania-Marocko
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp E
|
0 - 2 | ||
22/9
20:30
|
Belgien-Nederländerna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
2 - 1 | ||
22/9
20:45
|
England-Skottland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
2 - 1 | ||
26/9
20:00
|
Nederländerna-England
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
2 - 1 | ||
26/9
20:45
|
Skottland-Belgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
1 - 1 | ||
27/10
20:45
|
England-Belgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
1 - 0 | ||
27/10
20:45
|
Nederländerna-Skottland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
4 - 0 | ||
31/10
20:30
|
Belgien-England
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
3 - 2 | ||
31/10
20:45
|
Skottland-Nederländerna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
0 - 1 | ||
1/12
20:30
|
Belgien-Skottland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
1 - 1 | ||
1/12
20:45
|
England-Nederländerna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
2 - 2 | ||
5/12
20:45
|
Nederländerna-Belgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
4 - 0 | ||
5/12
20:45
|
Skottland-England
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A1
|
0 - 6 | ||
22/9
19:00
|
Norge-Österrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
1 - 1 | ||
22/9
21:10
|
Frankrike-Portugal
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
2 - 0 | ||
26/9
18:30
|
Österrike-Frankrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
0 - 1 | ||
26/9
19:15
|
Portugal-Norge
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
3 - 2 | ||
27/10
18:00
|
Österrike-Portugal
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
2 - 1 | ||
27/10
19:00
|
Norge-Frankrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
1 - 2 | ||
31/10
19:15
|
Portugal-Österrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
1 - 2 | ||
31/10
21:00
|
Frankrike-Norge
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
0 - 0 | ||
1/12
19:00
|
Norge-Portugal
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
4 - 0 | ||
1/12
21:10
|
Frankrike-Österrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
3 - 0 | ||
5/12
19:15
|
Österrike-Norge
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
2 - 1 | ||
5/12
19:15
|
Portugal-Frankrike
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A2
|
0 - 1 | ||
22/9
18:00
|
Danmark-Tyskland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
2 - 0 | ||
22/9
20:00
|
Island-Wales
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
1 - 0 | ||
26/9
18:15
|
Tyskland-Island
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
4 - 0 | ||
26/9
20:15
|
Wales-Danmark
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
1 - 5 | ||
27/10
17:45
|
Tyskland-Wales
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
5 - 1 | ||
27/10
20:30
|
Island-Danmark
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
0 - 1 | ||
31/10
18:00
|
Danmark-Wales
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
2 - 1 | ||
31/10
20:00
|
Island-Tyskland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
0 - 2 | ||
1/12
20:15
|
Wales-Island
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
1 - 2 | ||
1/12
20:30
|
Tyskland-Danmark
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
3 - 0 | ||
5/12
19:30
|
Danmark-Island
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
0 - 1 | ||
5/12
19:30
|
Wales-Tyskland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A3
|
0 - 0 | ||
22/9
18:30
|
Sverige-Spanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
2 - 3 | ||
22/9
19:30
|
Schweiz-Italien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
0 - 1 | ||
26/9
17:45
|
Italien-Sverige
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
0 - 1 | ||
26/9
21:00
|
Spanien-Schweiz
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
5 - 0 | ||
27/10
17:45
|
Italien-Spanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
0 - 1 | ||
27/10
18:30
|
Sverige-Schweiz
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
1 - 0 | ||
31/10
18:30
|
Sverige-Italien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
1 - 1 | ||
31/10
19:00
|
Schweiz-Spanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
1 - 7 | ||
1/12
20:00
|
Schweiz-Sverige
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
1 - 0 | ||
1/12
21:30
|
Spanien-Italien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
2 - 3 | ||
5/12
19:00
|
Italien-Schweiz
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
3 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Spanien-Sverige
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp A4
|
5 - 3 | ||
22/9
17:00
|
Albanien-Ungern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 1 | ||
22/9
17:00
|
Nordmakedonien - Bulgarien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
|||
23/9
14:00
|
Irland-Nordirland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
3 - 0 | ||
26/9
19:30
|
Ungern-Irland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
0 - 4 | ||
26/9
20:00
|
Nordirland-Albanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 0 | ||
27/10
18:15
|
Ungern-Nordirland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
3 - 2 | ||
27/10
18:45
|
Irland-Albanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
5 - 1 | ||
31/10
18:00
|
Albanien-Irland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
0 - 1 | ||
31/10
20:00
|
Nordirland-Ungern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 1 | ||
1/12
17:00
|
Albanien-Nordirland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
0 - 4 | ||
1/12
20:30
|
Irland-Ungern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Nordirland-Irland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
1 - 6 | ||
5/12
19:00
|
Ungern-Albanien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B1
|
6 - 0 | ||
22/9
17:30
|
Finland-Slovakien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
4 - 0 | ||
22/9
20:15
|
Kroatien-Rumänien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
2 - 1 | ||
26/9
18:00
|
Rumänien-Finland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
0 - 1 | ||
26/9
18:00
|
Slovakien-Kroatien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
4 - 0 | ||
27/10
17:45
|
Finland-Kroatien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
3 - 0 | ||
27/10
18:00
|
Rumänien-Slovakien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
0 - 0 | ||
31/10
15:30
|
Slovakien-Rumänien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
1 - 0 | ||
31/10
17:00
|
Kroatien-Finland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
0 - 2 | ||
30/11
17:45
|
Finland-Rumänien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
6 - 0 | ||
1/12
18:00
|
Kroatien-Slovakien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
2 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Rumänien-Kroatien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
0 - 1 | ||
5/12
19:00
|
Slovakien-Finland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B2
|
2 - 2 | ||
22/9
15:00
|
Ukraina-Serbien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
1 - 2 | ||
22/9
19:00
|
Grekland-Polen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
1 - 3 | ||
26/9
18:00
|
Polen-Ukraina
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
2 - 1 | ||
26/9
19:00
|
Serbien-Grekland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
4 - 0 | ||
27/10
16:00
|
Grekland-Ukraina
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
2 - 1 | ||
27/10
17:45
|
Polen-Serbien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
2 - 1 | ||
31/10
16:00
|
Ukraina-Grekland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
1 - 0 | ||
31/10
19:00
|
Serbien-Polen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
1 - 1 | ||
1/12
16:00
|
Grekland-Serbien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
0 - 2 | ||
1/12
18:00
|
Ukraina-Polen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
0 - 1 | ||
5/12
19:00
|
Polen-Grekland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
2 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Serbien-Ukraina
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B3
|
0 - 1 | ||
22/9
16:00
|
Slovenien-Tjeckien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
0 - 2 | ||
22/9
21:00
|
Belarus-Bosnien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 2 | ||
26/9
16:00
|
Bosnien-Slovenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 1 | ||
26/9
17:00
|
Tjeckien-Belarus
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
2 - 1 | ||
27/10
14:30
|
Bosnien-Tjeckien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 0 | ||
27/10
20:00
|
Belarus-Slovenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 1 | ||
31/10
17:00
|
Tjeckien-Bosnien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
2 - 2 | ||
31/10
17:30
|
Slovenien-Belarus
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
0 - 0 | ||
1/12
18:00
|
Slovenien-Bosnien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
2 - 1 | ||
1/12
20:00
|
Belarus - Tjeckien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
|||
5/12
19:00
|
Bosnien-Belarus
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
1 - 0 | ||
5/12
19:00
|
Tjeckien-Slovenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp B4
|
4 - 0 | ||
22/9
15:30
|
Lettland-Malta
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 1 | ||
22/9
17:00
|
Moldavien-Andorra
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
1 - 2 | ||
26/9
19:00
|
Andorra-Lettland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 4 | ||
26/9
20:00
|
Malta-Moldavien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
2 - 0 | ||
27/10
13:30
|
Lettland-Moldavien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
5 - 0 | ||
27/10
20:00
|
Malta-Andorra
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
5 - 0 | ||
31/10
17:00
|
Moldavien-Lettland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
3 - 3 | ||
31/10
19:00
|
Andorra-Malta
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 3 | ||
1/12
12:00
|
Lettland-Andorra
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
4 - 0 | ||
1/12
15:00
|
Moldavien-Malta
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 0 | ||
5/12
16:00
|
Andorra-Moldavien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
0 - 0 | ||
5/12
16:00
|
Malta-Lettland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C1
|
2 - 1 | ||
22/9
16:00
|
Georgien-Turkiet
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 3 | ||
22/9
16:00
|
Litauen-Luxemburg
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 2 | ||
26/9
17:00
|
Turkiet-Litauen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
2 - 0 | ||
26/9
19:30
|
Luxemburg-Georgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
1 - 1 | ||
27/10
16:00
|
Litauen-Georgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 0 | ||
27/10
19:30
|
Luxemburg-Turkiet
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 4 | ||
31/10
14:00
|
Georgien-Litauen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 3 | ||
31/10
17:00
|
Turkiet-Luxemburg
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
1 - 0 | ||
1/12
14:00
|
Georgien-Luxemburg
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
4 - 2 | ||
1/12
16:00
|
Litauen-Turkiet
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
0 - 4 | ||
5/12
16:00
|
Luxemburg-Litauen
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
1 - 1 | ||
5/12
16:00
|
Turkiet-Georgien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C2
|
2 - 0 | ||
22/9
15:00
|
Azerbajdzjan-Cypern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
1 - 1 | ||
22/9
19:00
|
Färöarna-Montenegro
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 1 | ||
26/9
18:00
|
Cypern-Färöarna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
1 - 0 | ||
26/9
18:00
|
Montenegro-Azerbajdzjan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 1 | ||
27/10
15:00
|
Färöarna-Azerbajdzjan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
1 - 2 | ||
27/10
17:00
|
Cypern-Montenegro
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 2 | ||
31/10
13:00
|
Azerbajdzjan-Montenegro
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
3 - 0 | ||
31/10
19:00
|
Färöarna-Cypern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 1 | ||
1/12
13:00
|
Montenegro-Färöarna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
9 - 0 | ||
1/12
18:00
|
Cypern-Azerbajdzjan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
0 - 1 | ||
5/12
16:00
|
Azerbajdzjan-Färöarna
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
1 - 0 | ||
5/12
16:00
|
Montenegro-Cypern
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C3
|
2 - 0 | ||
22/9
17:00
|
Estland-Kazakstan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 0 | ||
26/9
14:00
|
Armenien-Kazakstan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
1 - 2 | ||
26/9
17:00
|
Estland-Israel
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 5 | ||
27/10
17:30
|
Armenien-Estland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
1 - 4 | ||
31/10
17:00
|
Estland-Armenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
5 - 1 | ||
23/11
13:00
|
Kazakstan-Israel
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 2 | ||
26/11
13:00
|
Israel-Kazakstan
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 0 | ||
29/11
12:00
|
Armenien-Israel
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 4 | ||
1/12
15:00
|
Kazakstan-Estland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
0 - 1 | ||
2/12
12:00
|
Israel-Armenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
6 - 1 | ||
5/12
16:00
|
Israel-Estland
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
4 - 1 | ||
5/12
16:00
|
Kazakstan-Armenien
UEFA Nations League damer 2023/24 - Grupp C4
|
4 - 1 | ||
8/9
00:30
|
Paraguay-Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
8/9
01:00
|
Colombia-Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
8/9
02:00
|
Argentina-Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
9/9
01:00
|
Uruguay-Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
3 - 1 | ||
9/9
02:45
|
Brasilien-Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
5 - 1 | ||
12/9
22:00
|
Bolivia-Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 3 | ||
12/9
23:00
|
Ecuador-Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 1 | ||
13/9
00:00
|
Venezuela-Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
13/9
02:30
|
Chile-Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
13/9
04:00
|
Peru-Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 1 | ||
12/10
22:30
|
Colombia-Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 2 | ||
13/10
01:00
|
Argentina-Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
13/10
01:00
|
Bolivia-Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 2 | ||
13/10
02:00
|
Chile-Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 0 | ||
13/10
02:30
|
Brasilien-Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 1 | ||
17/10
23:00
|
Venezuela-Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
3 - 0 | ||
18/10
00:30
|
Paraguay-Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
18/10
01:30
|
Ecuador-Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
18/10
02:00
|
Uruguay-Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 0 | ||
18/10
04:00
|
Peru-Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 2 | ||
16/11
21:00
|
Bolivia-Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 0 | ||
16/11
23:00
|
Venezuela-Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
17/11
01:00
|
Argentina-Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 2 | ||
17/11
01:00
|
Colombia-Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
2 - 1 | ||
17/11
01:30
|
Chile-Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 0 | ||
22/11
00:00
|
Paraguay-Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 1 | ||
22/11
00:30
|
Ecuador-Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 0 | ||
22/11
00:30
|
Uruguay-Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
3 - 0 | ||
22/11
01:30
|
Brasilien-Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
0 - 1 | ||
22/11
03:00
|
Peru-Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
1 - 1 | ||
4/9
22:00
|
Argentina - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/9
22:00
|
Bolivia - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/9
22:00
|
Brasilien - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/9
22:00
|
Peru - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/9
22:00
|
Uruguay - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Chile - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Colombia - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Ecuador - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Paraguay - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
7/9
22:00
|
Venezuela - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Bolivia - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Chile - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Ecuador - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Peru - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/10
03:00
|
Venezuela - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Argentina - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Brasilien - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Colombia - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Paraguay - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/10
03:00
|
Uruguay - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Paraguay - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Peru - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Peru - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Uruguay - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/11
03:00
|
Venezuela - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Argentina - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Bolivia - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Brasilien - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Chile - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
17/11
03:00
|
Colombia - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Brasilien - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Ecuador - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Paraguay - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Peru - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
4/3
03:00
|
Uruguay - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Argentina - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Bolivia - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Chile - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Colombia - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
10/3
03:00
|
Venezuela - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Chile - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Colombia - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Ecuador - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Paraguay - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
6/6
03:00
|
Venezuela - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Argentina - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Bolivia - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Brasilien - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Peru - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
12/6
03:00
|
Uruguay - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Argentina - Venezuela
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Brasilien - Chile
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Colombia - Bolivia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Paraguay - Ecuador
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
9/9
03:00
|
Uruguay - Peru
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Bolivia - Brasilien
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Chile - Uruguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Ecuador - Argentina
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Peru - Paraguay
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
16/9
03:00
|
Venezuela - Colombia
VM-kvalet 2026 - Sydamerika
|
|||
20/8
12:00
|
Spanien-England
Fotbolls-VM damer 2023 - Final
|
1 - 0 | ||
19/8
10:00
|
Sverige-Australien
Fotbolls-VM damer 2023 - Bronsmatch
|
2 - 0 | ||
15/8
10:00
|
Spanien-Sverige
Fotbolls-VM damer 2023 - Semifinaler
|
2 - 1 | ||
16/8
12:00
|
Australien-England
Fotbolls-VM damer 2023 - Semifinaler
|
1 - 3 | ||
11/8
03:00
|
Spanien-Nederländerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Kvartsfinaler
|
2 - 1 | ||
11/8
09:30
|
Japan-Sverige
Fotbolls-VM damer 2023 - Kvartsfinaler
|
1 - 2 | ||
12/8
09:00
|
Australien-Frankrike
Fotbolls-VM damer 2023 - Kvartsfinaler
|
0 - 0 str | ||
12/8
12:30
|
England-Colombia
Fotbolls-VM damer 2023 - Kvartsfinaler
|
2 - 1 | ||
5/8
07:00
|
Schweiz-Spanien
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
1 - 5 | ||
5/8
10:00
|
Japan-Norge
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
3 - 1 | ||
6/8
04:00
|
Nederländerna-Sydafrika
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
2 - 0 | ||
6/8
11:00
|
Sverige-USA
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
5 - 4 str | ||
7/8
09:30
|
England-Nigeria
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
4 - 2 str | ||
7/8
12:30
|
Australien-Danmark
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
2 - 0 | ||
8/8
10:00
|
Colombia-Jamaica
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
1 - 0 | ||
8/8
13:00
|
Frankrike-Marocko
Fotbolls-VM damer 2023 - Åttondelsfinaler
|
4 - 0 | ||
20/7
09:00
|
Nya Zeeland-Norge
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
1 - 0 | ||
21/7
07:00
|
Filippinerna-Schweiz
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
0 - 2 | ||
25/7
07:30
|
Nya Zeeland-Filippinerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
25/7
10:00
|
Schweiz-Norge
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
0 - 0 | ||
30/7
09:00
|
Norge-Filippinerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
6 - 0 | ||
30/7
09:00
|
Schweiz-Nya Zeeland
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp A
|
0 - 0 | ||
20/7
12:00
|
Australien-Irland
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
1 - 0 | ||
21/7
04:30
|
Nigeria-Kanada
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
0 - 0 | ||
26/7
14:00
|
Kanada-Irland
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
2 - 1 | ||
27/7
12:00
|
Australien-Nigeria
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
2 - 3 | ||
31/7
12:00
|
Irland-Nigeria
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
0 - 0 | ||
31/7
12:00
|
Kanada-Australien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp B
|
0 - 4 | ||
21/7
09:30
|
Spanien-Costa Rica
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
3 - 0 | ||
22/7
09:00
|
Zambia-Japan
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
0 - 5 | ||
26/7
07:00
|
Japan-Costa Rica
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
2 - 0 | ||
26/7
09:30
|
Spanien-Zambia
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
5 - 0 | ||
31/7
09:00
|
Costa Rica-Zambia
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
1 - 3 | ||
31/7
09:00
|
Japan-Spanien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp C
|
4 - 0 | ||
22/7
11:30
|
England-Haiti
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
22/7
14:00
|
Danmark-Kina
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
28/7
10:30
|
England-Danmark
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
28/7
13:00
|
Kina-Haiti
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
1/8
13:00
|
Haiti-Danmark
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
0 - 2 | ||
1/8
13:00
|
Kina-England
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp D
|
1 - 6 | ||
22/7
03:00
|
USA-Vietnam
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
3 - 0 | ||
23/7
09:30
|
Nederländerna-Portugal
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
27/7
03:00
|
USA-Nederländerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
27/7
09:30
|
Portugal-Vietnam
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
1/8
09:00
|
Portugal-USA
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
0 - 0 | ||
1/8
09:00
|
Vietnam-Nederländerna
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp E
|
0 - 7 | ||
23/7
12:00
|
Frankrike-Jamaica
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
0 - 0 | ||
24/7
13:00
|
Brasilien-Panama
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
4 - 0 | ||
29/7
12:00
|
Frankrike-Brasilien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
2 - 1 | ||
29/7
14:30
|
Panama-Jamaica
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
2/8
12:00
|
Jamaica-Brasilien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
0 - 0 | ||
2/8
12:00
|
Panama-Frankrike
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp F
|
3 - 6 | ||
23/7
07:00
|
Sverige-Sydafrika
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
2 - 1 | ||
24/7
08:00
|
Italien-Argentina
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
1 - 0 | ||
28/7
02:00
|
Argentina-Sydafrika
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
2 - 2 | ||
29/7
09:30
|
Sverige-Italien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
5 - 0 | ||
2/8
09:00
|
Argentina-Sverige
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
0 - 2 | ||
2/8
09:00
|
Sydafrika-Italien
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp G
|
3 - 2 | ||
24/7
10:30
|
Tyskland-Marocko
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
6 - 0 | ||
25/7
04:00
|
Colombia-Sydkorea
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
30/7
06:30
|
Sydkorea-Marocko
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
30/7
11:30
|
Tyskland-Colombia
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
1 - 2 | ||
3/8
12:00
|
Marocko-Colombia
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
1 - 0 | ||
3/8
12:00
|
Sydkorea-Tyskland
Fotbolls-VM damer 2023 - Grupp H
|
1 - 1 | ||
17/9
17:30
|
Slovakien-Sverige
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
21/9
17:15
|
Finland-Slovakien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
2 - 1 | ||
21/9
18:30
|
Sverige-Georgien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
4 - 0 | ||
21/10
17:00
|
Georgien-Finland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 3 | ||
21/10
20:00
|
Irland-Sverige
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
26/10
16:30
|
Slovakien-Georgien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
2 - 0 | ||
26/10
17:15
|
Finland-Irland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 2 | ||
25/11
18:30
|
Sverige-Finland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
2 - 1 | ||
25/11
20:00
|
Irland-Slovakien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 1 | ||
30/11
19:00
|
Sverige-Slovakien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
3 - 0 | ||
30/11
20:00
|
Irland-Georgien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
11 - 0 | ||
7/4
18:00
|
Georgien-Sverige
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 15 | ||
8/4
20:30
|
Slovakien-Finland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 1 | ||
12/4
17:15
|
Finland-Georgien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
6 - 0 | ||
12/4
18:30
|
Sverige-Irland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 1 | ||
27/6
18:00
|
Georgien-Irland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 9 | ||
1/9
18:00
|
Georgien-Slovakien
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 4 | ||
1/9
20:00
|
Irland-Finland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
1 - 0 | ||
6/9
18:00
|
Finland-Sverige
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 5 | ||
6/9
18:00
|
Slovakien-Irland
VM-kval damer 2023 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
16/9
19:00
|
Färöarna-Spanien
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 10 | ||
17/9
20:00
|
Ungern-Skottland
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 2 | ||
21/9
20:00
|
Ungern-Spanien
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 7 | ||
21/9
20:35
|
Skottland-Färöarna
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
7 - 1 | ||
21/10
18:00
|
Ukraina-Färöarna
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
4 - 0 | ||
22/10
20:35
|
Skottland-Ungern
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
2 - 1 | ||
26/10
16:00
|
Ukraina-Spanien
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 6 | ||
26/10
19:00
|
Färöarna-Ungern
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
1 - 7 | ||
25/11
21:00
|
Spanien-Färöarna
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
12 - 0 | ||
26/11
20:35
|
Skottland-Ukraina
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
1 - 1 | ||
30/11
18:00
|
Ungern-Ukraina
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
4 - 2 | ||
30/11
21:00
|
Spanien-Skottland
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
8 - 0 | ||
8/4
17:30
|
Ungern-Färöarna
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
7 - 0 | ||
12/4
20:35
|
Skottland-Spanien
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 2 | ||
24/6
20:15
|
Ukraina-Skottland
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 4 | ||
28/6
20:00
|
Ukraina-Ungern
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
2 - 0 | ||
2/9
19:00
|
Färöarna-Ukraina
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 3 | ||
2/9
21:00
|
Spanien-Ungern
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
3 - 0 | ||
6/9
19:00
|
Färöarna-Skottland
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
0 - 6 | ||
6/9
21:00
|
Spanien-Ukraina
VM-kval damer 2023 - Grupp B
|
5 - 0 | ||
17/9
17:00
|
Belarus-Cypern
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
4 - 1 | ||
17/9
20:45
|
Nederländerna-Tjeckien
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
1 - 1 | ||
21/9
17:30
|
Tjeckien-Cypern
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
8 - 0 | ||
21/9
20:45
|
Island-Nederländerna
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 2 | ||
22/10
20:45
|
Cypern-Nederländerna
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 8 | ||
22/10
20:45
|
Island-Tjeckien
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
4 - 0 | ||
26/10
20:00
|
Belarus-Nederländerna
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 2 | ||
26/10
20:45
|
Island-Cypern
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
5 - 0 | ||
26/11
18:00
|
Cypern-Belarus
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
1 - 1 | ||
27/11
12:00
|
Tjeckien-Nederländerna
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
2 - 2 | ||
30/11
18:00
|
Cypern-Island
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 4 | ||
7/4
18:00
|
Belarus-Island
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 5 | ||
8/4
20:45
|
Nederländerna-Cypern
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
12 - 0 | ||
12/4
17:30
|
Tjeckien-Island
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 1 | ||
24/6
19:00
|
Belarus-Tjeckien
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
2 - 1 | ||
28/6
20:45
|
Nederländerna-Belarus
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
3 - 0 | ||
1/9
19:00
|
Cypern-Tjeckien
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
0 - 6 | ||
2/9
19:30
|
Island-Belarus
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
6 - 0 | ||
6/9
18:00
|
Tjeckien-Belarus
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
7 - 0 | ||
6/9
20:45
|
Nederländerna-Island
VM-kval damer 2023 - Grupp C
|
1 - 0 | ||
17/9
16:00
|
Lettland-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 8 | ||
17/9
20:00
|
England-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
8 - 0 | ||
17/9
20:00
|
Nordirland-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
4 - 0 | ||
21/9
18:00
|
Nordmakedonien-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 6 | ||
21/9
20:00
|
Nordirland-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
4 - 0 | ||
21/9
20:15
|
Luxemburg-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 10 | ||
21/10
17:00
|
Lettland-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 4 | ||
22/10
18:00
|
Österrike-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
5 - 0 | ||
23/10
18:15
|
England-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
4 - 0 | ||
26/10
13:30
|
Nordmakedonien-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
2 - 3 | ||
26/10
19:30
|
Lettland-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 10 | ||
26/10
20:00
|
Nordirland-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
2 - 2 | ||
25/11
13:00
|
Nordmakedonien-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 11 | ||
27/11
13:30
|
England-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
29/11
20:00
|
Nordirland-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
9 - 0 | ||
30/11
20:00
|
England-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
20 - 0 | ||
30/11
20:00
|
Luxemburg-Österrike
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 8 | ||
8/4
20:00
|
Nordmakedonien-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 10 | ||
8/4
20:30
|
Österrike-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
3 - 1 | ||
9/4
11:00
|
Luxemburg-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
3 - 2 | ||
12/4
18:00
|
Luxemburg-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
2 - 1 | ||
12/4
19:00
|
Österrike-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
8 - 0 | ||
12/4
20:55
|
Nordirland-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 5 | ||
24/6
16:00
|
Lettland-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
1/9
16:00
|
Nordmakedonien-Lettland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
3 - 2 | ||
2/9
18:30
|
Luxemburg-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 2 | ||
3/9
17:30
|
Österrike-England
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
0 - 2 | ||
6/9
16:00
|
Lettland-Nordirland
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
1 - 3 | ||
6/9
20:30
|
England-Luxemburg
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
10 - 0 | ||
6/9
20:30
|
Österrike-Nordmakedonien
VM-kval damer 2023 - Grupp D
|
10 - 0 | ||
16/9
18:00
|
Danmark-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
7 - 0 | ||
17/9
16:00
|
Bosnien-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 3 | ||
17/9
18:00
|
Ryssland-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
21/9
16:00
|
Ryssland-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
5 - 0 | ||
21/9
18:00
|
Azerbajdzjan-Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 8 | ||
21/9
18:30
|
Malta-Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 2 | ||
21/10
14:00
|
Montenegro-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
21/10
16:00
|
Ryssland-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
3 - 0 | ||
21/10
18:00
|
Danmark-Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
8 - 0 | ||
26/10
14:00
|
Bosnien-Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 4 | ||
26/10
16:00
|
Azerbajdzjan-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 2 | ||
26/10
18:00
|
Montenegro-Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 5 | ||
25/11
13:00
|
Bosnien-Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 3 | ||
25/11
16:00
|
Azerbajdzjan-Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 4 | ||
26/11
19:00
|
Malta-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
30/11
13:00
|
Bosnien-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
30/11
15:00
|
Azerbajdzjan-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
30/11
18:00
|
Danmark-Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
3 - 1 | ||
7/4
14:00
|
Montenegro - Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
|||
7/4
15:00
|
Bosnien-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
8/4
18:00
|
Malta-Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
12/4
14:00
|
Montenegro-Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
12/4
18:00
|
Danmark-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
12/4
18:00
|
Malta - Ryssland
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
|||
1/9
18:00
|
Danmark-Montenegro
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
5 - 1 | ||
2/9
00:00
|
Ryssland - Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
|||
2/9
19:30
|
Malta-Azerbajdzjan
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
6/9
00:00
|
Ryssland - Danmark
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
|||
6/9
18:00
|
Azerbajdzjan-Bosnien
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
6/9
18:00
|
Montenegro-Malta
VM-kval damer 2023 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
16/9
18:00
|
Norge-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
10 - 0 | ||
16/9
19:00
|
Albanien-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 1 | ||
17/9
19:00
|
Polen-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 1 | ||
21/9
17:30
|
Armenien-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
21/9
19:00
|
Kosovo-Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 3 | ||
21/9
20:30
|
Belgien-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
7 - 0 | ||
21/10
17:00
|
Albanien-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
5 - 0 | ||
21/10
19:15
|
Polen-Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 0 | ||
21/10
20:00
|
Belgien-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
7 - 0 | ||
26/10
16:00
|
Armenien-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
26/10
19:00
|
Norge-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
4 - 0 | ||
26/10
19:45
|
Polen-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
2 - 0 | ||
25/11
16:00
|
Kosovo-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 2 | ||
25/11
20:00
|
Belgien-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
19 - 0 | ||
25/11
20:10
|
Albanien-Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 7 | ||
30/11
14:00
|
Armenien - Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
|||
30/11
16:00
|
Kosovo-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 3 | ||
30/11
20:30
|
Belgien-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
4 - 0 | ||
7/4
18:00
|
Norge-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
5 - 1 | ||
7/4
18:30
|
Albanien-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 5 | ||
7/4
20:15
|
Polen-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
12 - 0 | ||
12/4
13:30
|
Armenien-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 4 | ||
12/4
19:00
|
Norge-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
2 - 1 | ||
12/4
20:00
|
Kosovo-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 6 | ||
1/9
18:00
|
Albanien-Polen
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
1 - 2 | ||
1/9
19:00
|
Kosovo-Armenien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
2 - 1 | ||
2/9
20:30
|
Belgien-Norge
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
6/9
18:30
|
Armenien-Belgien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
0 - 7 | ||
6/9
18:30
|
Norge-Albanien
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
5 - 0 | ||
6/9
18:30
|
Polen-Kosovo
VM-kval damer 2023 - Grupp F
|
7 - 0 | ||
17/9
17:30
|
Italien-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
17/9
19:00
|
Schweiz-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
4 - 1 | ||
17/9
19:30
|
Rumänien-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
21/9
17:30
|
Kroatien-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 5 | ||
21/9
19:00
|
Moldavien-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 6 | ||
21/9
19:30
|
Rumänien-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
22/10
17:30
|
Italien-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
22/10
19:00
|
Schweiz-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
26/10
17:30
|
Litauen-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 5 | ||
26/10
19:00
|
Schweiz-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
5 - 0 | ||
26/11
17:00
|
Kroatien-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 0 | ||
26/11
17:30
|
Italien-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
1 - 2 | ||
26/11
19:30
|
Rumänien-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
30/11
17:00
|
Kroatien-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
4 - 0 | ||
30/11
17:30
|
Litauen-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 7 | ||
30/11
17:30
|
Rumänien-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 5 | ||
8/4
17:00
|
Moldavien-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
8/4
17:45
|
Rumänien-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
1 - 1 | ||
8/4
19:00
|
Italien-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
7 - 0 | ||
12/4
17:00
|
Kroatien-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
12/4
17:00
|
Litauen-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
4 - 0 | ||
12/4
17:45
|
Schweiz-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
24/6
17:00
|
Moldavien-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 4 | ||
28/6
17:00
|
Moldavien-Litauen
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
1 - 1 | ||
2/9
17:30
|
Moldavien-Italien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 8 | ||
2/9
18:00
|
Litauen-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
1 - 7 | ||
2/9
19:00
|
Kroatien-Schweiz
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 2 | ||
6/9
18:00
|
Litauen-Kroatien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
6/9
18:30
|
Italien-Rumänien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
6/9
18:30
|
Schweiz-Moldavien
VM-kval damer 2023 - Grupp G
|
15 - 0 | ||
16/9
18:00
|
Turkiet-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 1 | ||
18/9
16:07
|
Tyskland-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
7 - 0 | ||
19/9
18:00
|
Israel-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 4 | ||
21/9
16:00
|
Tyskland-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
5 - 1 | ||
21/10
17:00
|
Turkiet-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 0 | ||
21/10
18:00
|
Israel-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
21/10
19:00
|
Portugal-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
2 - 1 | ||
26/10
16:05
|
Tyskland-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
7 - 0 | ||
26/10
17:00
|
Bulgarien-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 5 | ||
26/10
18:00
|
Serbien-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
25/11
16:00
|
Serbien-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 0 | ||
25/11
19:00
|
Portugal-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
4 - 0 | ||
26/11
16:00
|
Tyskland-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
8 - 0 | ||
30/11
15:00
|
Bulgarien-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 4 | ||
30/11
16:00
|
Turkiet-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 2 | ||
30/11
19:00
|
Portugal-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 3 | ||
23/2
15:00
|
Turkiet-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
2 - 5 | ||
7/4
15:00
|
Bulgarien-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 2 | ||
7/4
18:00
|
Serbien-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
4 - 0 | ||
9/4
16:10
|
Tyskland-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 0 | ||
12/4
16:00
|
Serbien-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 2 | ||
12/4
18:00
|
Israel-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 0 | ||
12/4
20:00
|
Portugal-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
3 - 0 | ||
23/6
18:00
|
Bulgarien-Israel
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 2 | ||
1/9
18:30
|
Israel-Bulgarien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
2/9
20:00
|
Serbien-Portugal
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
1 - 2 | ||
3/9
14:45
|
Turkiet-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 3 | ||
6/9
18:30
|
Bulgarien-Tyskland
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 8 | ||
6/9
18:30
|
Israel-Serbien
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
0 - 2 | ||
6/9
18:30
|
Portugal-Turkiet
VM-kval damer 2023 - Grupp H
|
4 - 0 | ||
17/9
17:00
|
Grekland-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 10 | ||
17/9
18:00
|
Estland-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 4 | ||
17/9
20:15
|
Wales-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
6 - 0 | ||
21/9
19:00
|
Estland-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 1 | ||
21/9
19:00
|
Grekland-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
3 - 2 | ||
21/9
21:00
|
Slovenien-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
2 - 3 | ||
22/10
13:00
|
Kazakstan-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 1 | ||
22/10
20:15
|
Slovenien-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 1 | ||
22/10
21:10
|
Frankrike-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
11 - 0 | ||
26/10
17:00
|
Kazakstan-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 5 | ||
26/10
19:00
|
Grekland-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 4 | ||
26/10
20:15
|
Wales-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
4 - 0 | ||
26/11
18:00
|
Slovenien-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
6 - 0 | ||
26/11
20:15
|
Wales-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
5 - 0 | ||
26/11
21:10
|
Frankrike-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
6 - 0 | ||
30/11
18:00
|
Slovenien-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 0 | ||
30/11
21:10
|
Frankrike-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
2 - 0 | ||
8/4
14:00
|
Kazakstan-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 2 | ||
8/4
18:00
|
Estland-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 3 | ||
8/4
20:45
|
Wales-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 2 | ||
12/4
15:00
|
Kazakstan-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 3 | ||
12/4
19:00
|
Grekland-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
3 - 0 | ||
12/4
21:10
|
Frankrike-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
1 - 0 | ||
28/6
18:00
|
Estland-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
4 - 2 | ||
2/9
17:00
|
Estland-Frankrike
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 9 | ||
2/9
18:00
|
Slovenien-Kazakstan
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
2 - 0 | ||
2/9
19:00
|
Grekland-Wales
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 1 | ||
6/9
15:00
|
Kazakstan-Estland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 2 | ||
6/9
20:45
|
Frankrike-Grekland
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
5 - 1 | ||
6/9
20:45
|
Wales-Slovenien
VM-kval damer 2023 - Grupp I
|
0 - 0 | ||
4/7
19:00
|
Sverige - England
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/1
18:30
|
Norge - Sverige
Träningslandskamp - damer
|
|||
21/7
16:00
|
Sverige - Japan
Träningslandskamp - damer
|
|||
6/1
12:30
|
Singapore-Förenade Arabemiraten
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
17/1
17:00
|
Portugal-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
19/1
09:00
|
Myanmar-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
19/1
12:35
|
Kina-Thailand
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
19/1
18:00
|
Norge-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
19/1
19:30
|
Portugal-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
20/1
14:00
|
Danmark-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
20/1
15:00
|
Nederländerna-Rumänien
Träningslandskamp - damer
|
7 - 1 | ||
21/1
12:35
|
Thailand-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
22/1
13:00
|
Montenegro-Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
22/1
18:00
|
Frankrike-Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
22/1
18:00
|
Norge-England
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
23/1
10:00
|
Danmark-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
23/1
15:30
|
Rumänien-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
24/1
09:00
|
Thailand-Myanmar
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
24/1
12:30
|
Kina-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
24/1
15:00
|
Ryssland-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
24/1
18:00
|
England-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
9/2
16:00
|
Jordan-Algeriet
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
10/2
11:00
|
Malta-Litauen
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
4/3
20:15
|
Frankrike-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
4/3
23:00
|
USA-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
7/3
22:00
|
Tyskland-England
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
8/3
01:00
|
USA-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
0 - 3 | ||
9/3
16:30
|
Förenade Arabemiraten-Uzbekistan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 8 | ||
6/4
18:00
|
Sverige-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
7/4
02:30
|
USA-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
7/4
20:00
|
Nederländerna-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
7/4
20:45
|
England-Italien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
9/4
15:00
|
Tyskland-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
9/4
20:00
|
USA-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
5 - 1 | ||
10/4
17:00
|
Norge-Schweiz
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
10/4
20:45
|
England-Österrike
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
8/6
17:00
|
Portugal-Wales
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
8/6
17:00
|
Ukraina-Polen
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
8/6
18:00
|
Ryssland-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
5 - 2 | ||
8/6
19:30
|
Sverige-USA
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
8/6
20:30
|
Irland-Island
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
10/6
18:15
|
Schweiz-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
11/6
19:15
|
Norge-USA
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
13/6
18:00
|
Sverige-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
1/7
19:00
|
Danmark-England
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
4/7
17:45
|
Tyskland-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
7/7
20:30
|
Skottland-Irland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
7/7
21:00
|
Frankrike-Belgien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
8/7
18:15
|
Sverige - Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
|||
3/8
18:00
|
Bosnien-Jordan
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
4/8
01:30
|
Australien-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
6 - 1 | ||
4/8
04:00
|
USA-Japan
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
20/10
02:30
|
USA-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
20/10
21:00
|
Frankrike-England
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
22/10
20:00
|
USA-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
6 - 0 | ||
10/11
04:00
|
Kanada-USA
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
13/11
03:00
|
Kanada-USA
Träningslandskamp - damer
|
1 - 3 | ||
24/11
17:55
|
Tyskland-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
27/11
09:00
|
Turkiet-Jordan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
27/11
19:00
|
Kanada - Norge
Träningslandskamp - damer
|
|||
27/11
21:00
|
Frankrike-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
28/11
11:00
|
Thailand-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 5 | ||
28/11
19:00
|
Norge-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
20/1
12:00
|
Montenegro-Bosnien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
20/1
19:00
|
Spanien-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
20/1
21:00
|
Frankrike-Italien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
8/6
03:00
|
USA-Kina
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
9/6
19:00
|
Montenegro-Albanien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
10/6
05:00
|
Nya Zeeland-Japan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 3 | ||
10/6
20:00
|
Kanada-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
13/6
01:10
|
USA-Kina
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
27/7
01:15
|
USA-Japan
Träningslandskamp - damer
|
4 - 2 | ||
27/7
15:00
|
Belarus-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
29/7
22:15
|
Japan-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
30/7
01:15
|
USA-Australien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
3/8
02:30
|
USA-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
4 - 1 | ||
4/10
18:45
|
Sverige-Norge
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
5/10
21:00
|
Frankrike-Australien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
6/10
13:30
|
England-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
9/10
18:15
|
Italien-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
9/10
20:00
|
England-Australien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
8/11
18:00
|
Österrike-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 3 | ||
8/11
19:00
|
Spanien-Polen
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
8/11
20:00
|
Ungern-Estland
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
9/11
14:00
|
Serbien-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
11/11
14:30
|
England-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
13/11
16:00
|
Tyskland-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
19/1
12:00
|
Turkiet-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
19/1
14:00
|
Sydafrika-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
19/1
20:45
|
Frankrike-USA
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
20/1
17:00
|
Portugal-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
21/1
13:00
|
Montenegro-Slovenien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
22/1
12:00
|
Turkiet-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
22/1
18:00
|
Sydafrika-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
22/1
20:30
|
Spanien-USA
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
27/2
22:00
|
England-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
28/2
01:00
|
USA-Japan
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
28/2
06:35
|
Argentina-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
0 - 5 | ||
28/2
09:00
|
Litauen-Estland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
28/2
09:30
|
Australien-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
28/2
21:00
|
Frankrike-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
2/3
20:00
|
Brasilien-Japan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 3 | ||
2/3
22:30
|
USA-England
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
3/3
06:05
|
Nya Zeeland-Argentina
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
3/3
09:00
|
Australien-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
4 - 1 | ||
5/3
23:25
|
Japan-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 3 | ||
6/3
02:15
|
USA-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
6/3
05:05
|
Sydkorea-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
6/3
08:00
|
Australien-Argentina
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
4/4
21:00
|
Frankrike-Japan
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
5/4
03:30
|
USA-Australien
Träningslandskamp - damer
|
5 - 3 | ||
5/4
15:00
|
Norge-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
5/4
20:15
|
England-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
6/4
13:45
|
Sverige-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
8/4
03:00
|
USA-Belgien
Träningslandskamp - damer
|
6 - 0 | ||
8/4
21:00
|
Frankrike-Danmark
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
9/4
16:00
|
Tyskland-Japan
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
9/4
18:00
|
Norge-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
9/4
19:10
|
Österrike-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
9/4
20:00
|
England-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
12/5
22:45
|
USA-Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
17/5
02:07
|
USA-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
18/5
19:00
|
Kanada-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
22/5
21:00
|
Mexiko-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
24/5
19:00
|
Spanien-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
25/5
14:00
|
England-Danmark
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
25/5
16:00
|
Frankrike-Thailand
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
26/5
18:00
|
USA-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
29/5
15:00
|
Italien-Schweiz
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
30/5
17:45
|
Tyskland-Chile
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
31/5
18:45
|
Sverige-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
31/5
21:00
|
Frankrike-Kina
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
1/6
14:00
|
England-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
1/6
18:15
|
Nederländerna-Australien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
2/6
13:50
|
Japan-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
2/6
21:15
|
Norge-Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
7 - 2 | ||
4/6
20:00
|
Wales-Nya Zeeland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
17/6
20:30
|
Österrike-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
4/8
04:25
|
USA-Irland
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
29/8
19:30
|
Belgien-England
Träningslandskamp - damer
|
3 - 3 | ||
30/8
01:00
|
USA-Portugal
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
30/8
02:30
|
Brasilien-Argentina
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
31/8
21:00
|
Frankrike-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
3/9
18:00
|
Norge-England
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
4/10
21:00
|
Frankrike-Island
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
5/10
13:45
|
England-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
6/10
07:30
|
Japan-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
6/10
20:00
|
USA-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
8/10
20:00
|
Portugal-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
8/11
01:37
|
USA-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
3 - 2 | ||
9/11
18:30
|
England-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
13/12
01:00
|
Brasilien-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
6 - 0 | ||
15/12
22:30
|
Brasilien-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
14/1
18:30
|
Malta-Schweiz
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
17/1
15:00
|
Malta-Turkiet
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
4/3
17:00
|
Frankrike-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
4/3
19:00
|
Nederländerna-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
6/3
19:00
|
Schweiz-Österrike
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
6/3
20:00
|
Wales-Estland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
7/3
19:00
|
Kanada-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
7/3
19:00
|
Ukraina-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
7/3
21:00
|
Frankrike-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
8/3
12:00
|
Finland-Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
8/3
17:00
|
Mexiko-Slovakien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
9/3
18:00
|
Färöarna-Estland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
10/3
09:00
|
Rumänien-Ungern
Träningslandskamp - damer
|
1 - 7 | ||
10/3
15:00
|
Island-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/3
18:00
|
Österrike-Schweiz
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
10/3
19:00
|
Brasilien-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
10/3
20:30
|
Skottland-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
10/3
21:00
|
Frankrike-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
3 - 3 | ||
11/3
12:00
|
Mexiko-Tjeckien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
11/3
14:30
|
Slovakien-Finland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 4 | ||
11/3
18:00
|
Kroatien - Thailand
Träningslandskamp - damer
|
|||
9/4
03:00
|
Costa Rica - Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
|||
9/4
18:00
|
Norge - Belgien
Träningslandskamp - damer
|
|||
11/4
02:30
|
USA - Australien
Träningslandskamp - damer
|
|||
14/4
21:00
|
Kanada - Australien
Träningslandskamp - damer
|
|||
15/4
03:00
|
USA - Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
|||
7/6
17:00
|
Kroatien - Slovenien
Träningslandskamp - damer
|
|||
9/6
17:00
|
Estland - Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
|||
10/6
08:15
|
Japan-Ukraina
Träningslandskamp - damer
|
8 - 0 | ||
10/6
15:00
|
Estland-Färöarna
Träningslandskamp - damer
|
5 - 6 öt | ||
10/6
16:00
|
Slovakien-Chile
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/6
17:00
|
Litauen-Lettland
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
10/6
17:30
|
Italien-Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/6
18:00
|
Danmark-Australien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 2 | ||
10/6
18:30
|
Sverige-Norge
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/6
19:05
|
Ungern-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
10/6
20:00
|
Nordirland-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
10/6
20:00
|
Spanien-Belgien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
10/6
20:55
|
Frankrike-Tyskland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
10/6
23:30
|
Jamaica-Nigeria
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
11/6
02:30
|
USA-Portugal
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
11/6
16:00
|
Georgien-Azerbajdzjan
Träningslandskamp - damer
|
3 - 2 | ||
11/6
17:00
|
Bulgarien-Bosnien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
11/6
17:00
|
Kroatien - Litauen
Träningslandskamp - damer
|
|||
11/6
17:00
|
Tjeckien-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
11/6
19:00
|
Finland-Polen
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
11/6
21:00
|
Brasilien-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
11/6
21:00
|
Ryssland - Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
|||
12/6
18:00
|
Luxemburg-Belgien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
12/6
20:00
|
Slovenien-Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
4 - 1 | ||
13/6
07:00
|
Japan-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
5 - 1 | ||
13/6
11:00
|
Estland - Lettland
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
13:00
|
Färöarna - Litauen
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
13:00
|
Litauen-Färöarna
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
13/6
17:00
|
Färöarna - Kroatien
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
17:00
|
Litauen - Estland
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
18:30
|
Malta - Montenegro
Träningslandskamp - damer
|
|||
13/6
18:30
|
Malta-Montenegro
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
14/6
01:00
|
Portugal-Nigeria
Träningslandskamp - damer
|
3 - 3 | ||
14/6
04:00
|
USA-Jamaica
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
14/6
11:00
|
Tjeckien-Polen
Träningslandskamp - damer
|
0 - 5 | ||
14/6
16:30
|
Österrike-Italien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
14/6
17:00
|
Finland-Ryssland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
14/6
17:00
|
Georgien-Azerbajdzjan
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
14/6
17:00
|
Slovakien-Rumänien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
14/6
17:00
|
Turkiet-Bulgarien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
14/6
17:00
|
Ungern-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
14/6
18:00
|
Belarus-Uzbekistan
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
14/6
21:00
|
Brasilien-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
15/6
15:00
|
Tyskland-Chile
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
15/6
18:00
|
Nederländerna-Norge
Träningslandskamp - damer
|
7 - 0 | ||
15/6
18:45
|
Sverige-Australien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
15/6
19:00
|
Island-Irland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
15/6
19:00
|
Island - Irland
Träningslandskamp - damer
|
|||
15/6
19:30
|
Spanien-Danmark
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
15/6
20:15
|
Wales-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
17/6
03:00
|
USA-Nigeria
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
1/7
20:15
|
Storbritannien - Zambia
Träningslandskamp - damer
|
|||
3/7
15:00
|
Nederländerna - Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
|||
5/7
23:00
|
USA-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
15/7
18:00
|
Albanien-Turkiet
Träningslandskamp - damer
|
1 - 4 | ||
17/2
13:00
|
Bosnien-Serbien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
17/2
15:30
|
Tyskland-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
17/2
16:00
|
Nordirland-Färöarna
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
17/2
20:30
|
England-Kanada
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
28/6
18:30
|
Sverige-Brasilien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
29/6
15:30
|
Polen-Island
Träningslandskamp - damer
|
1 - 3 | ||
29/6
18:00
|
Danmark-Norge
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
30/6
18:00
|
Schweiz-England
Träningslandskamp - damer
|
0 - 4 | ||
1/7
17:00
|
Italien-Spanien
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
1/7
21:10
|
Frankrike-Vietnam
Träningslandskamp - damer
|
7 - 0 | ||
2/7
18:00
|
Nederländerna-Finland
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
6/7
12:00
|
Australien - Kanada
Träningslandskamp - damer
|
|||
7/10
20:30
|
Spanien-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
11/10
18:30
|
Sverige-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
2 - 1 | ||
12/11
02:30
|
Nya Zeeland-Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
18/2
13:00
|
Montenegro-Moldavien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
18/2
18:00
|
Danmark-Norge
Träningslandskamp - damer
|
2 - 0 | ||
18/2
20:30
|
Wales-Island
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
18/2
23:00
|
Mexiko-Costa Rica
Träningslandskamp - damer
|
1 - 1 | ||
19/2
04:50
|
Jamaica-Tjeckien
Träningslandskamp - damer
|
2 - 3 | ||
21/2
18:15
|
Tyskland-Sverige
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
1/7
16:15
|
England-Portugal
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
14/7
11:30
|
Australien-Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
14/7
12:05
|
Japan-Panama
Träningslandskamp - damer
|
5 - 0 | ||
14/7
20:00
|
Island-Finland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
14/7
20:35
|
Skottland-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
3 - 0 | ||
15/7
04:00
|
Costa Rica-Sydafrika
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
16/7
15:00
|
Georgien-Armenien
Träningslandskamp - damer
|
3 - 1 | ||
17/7
04:00
|
Colombia-Kina
Träningslandskamp - damer
|
2 - 2 | ||
18/7
18:00
|
Finland-Skottland
Träningslandskamp - damer
|
1 - 2 | ||
18/7
19:30
|
Tjeckien-Nordirland
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
18/7
19:45
|
Österrike-Island
Träningslandskamp - damer
|
0 - 1 | ||
23/9
05:00
|
Japan-Argentina
Träningslandskamp - damer
|
8 - 0 | ||
25/9
18:00
|
Sverige - Italien
Träningslandskamp - damer
|
|||
29/10
18:00
|
Sverige - Frankrike
Träningslandskamp - damer
|
|||
4/12
18:00
|
Sverige - Nederländerna
Träningslandskamp - damer
|
|||
6/4
04:00
|
Nya Zeeland-Thailand
Träningslandskamp - damer
|
4 - 0 | ||
7/4
00:00
|
Colombia-Mexiko
Träningslandskamp - damer
|
1 - 0 | ||
9/4
09:00
|
Nya Zeeland-Thailand
Träningslandskamp - damer
|
0 - 0 | ||
10/4
02:00
|
Mexiko-Australien
Träningslandskamp - damer
|
0 - 2 | ||
31/5
12:10
|
Australien - Kina
Träningslandskamp - damer
|
|||
1/6
23:00
|
USA - Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
|||
3/6
11:30
|
Australien - Kina
Träningslandskamp - damer
|
|||
4/6
20:00
|
USA - Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
|||
5/6
02:00
|
USA - Sydkorea
Träningslandskamp - damer
|
Grupp C har ett spelschema med matcher över 11 dagar. Matcherna kommer att spelas från och med den 2023-07-21 till och med 2023-07-31. De 6 mötena i gruppen är Spanien - Costa Rica, Zambia - Japan, Japan - Costa Rica, Spanien - Zambia, Costa Rica - Zambia och Japan - Spanien. I premiären för Grupp C så kommer Spanien och Costa Rica att göra upp med matchstart 2023-07-21 09:30:00.
Odds på grupp C
Frågor och svar om grupp C
Vilka lag möts i grupp C i Dam-VM 2023?
I grupp C är det Argentina, Saudiarabien, Polen och Mexiko som gör upp om de två slutspelsplatserna.
Vem vinner grupp C i damernas VM 2023?
Argentina har ett stort favoritskap att vinna grupp C.
När spelas grupp C i VM 2023?
Matcherna i grupp C kommer att spelas mellan den 22 och 30 november.
Vad säger oddsen om VM-grupp C i fotbolls-VM 2023?
Argentina är den klara oddsfavoriten att vinna gruppen. Därefter är Mexiko knapp andrahandsfavorit före Polen. Saudiarabien är rejäl outsider att gå vidare enligt oddsen.