Burkina Faso - Sierra Leone » odds, startelvor, h2h

Stage du 26 Mars
2024-06-10
2 - 2
(2-0, 0-2)
VM-kvalet - Afrika
  • Stad: Bamako
Bästa matchoddsen

18+, regler & villkor gäller, Spela ansvarsfullt

Vinstchans
61.48 %
25.98 %
12.55 %
Omröstning

Du kan inte längre rösta på matchen mellan Burkina Faso - Sierra Leone. Se resultatet från omröstningen nedan.

Burkina Faso - Sierra Leone

No ratings yet

1 0 (0%)
X 0 (0%)
2 0 (0%)
Odds på Burkina Faso - Sierra Leone

Klicka på spelbolagets namn eller odds för att komma direkt till det spelbolaget så att du kan lägga ditt spel direkt.

1-X-2 - Vinnare
Halvtid/Fulltid
Halvgardering
Halvtid
Oavgjort inget spel
Över/Under - Mål
Båda lagen gör mål
Spelbolag 1 X 2      (1%)(X%)(2%)Utdelning
Unibet Unibet   61%26%13%92%

Oddsen uppdaterades . Vi reserverar oss för eventuella avvikelser. Regler & villkor gäller | 18+ Spela ansvarsfullt

Sidans innehåll:
Senaste resultat Burkina Faso
12/10 21:00 - Grupp A
Burkina Faso
Burkina Faso
3
Etiopien
Etiopien
1
VM-kvalet
8/10 18:00 - Grupp A
Sierra Leone
Sierra Leone
0
Burkina Faso
Burkina Faso
1
VM-kvalet
9/9 18:00 - Grupp A
Burkina Faso
Burkina Faso
0
Egypten
Egypten
0
VM-kvalet
5/9 18:00 - Grupp A
Djibouti
Djibouti
0
Burkina Faso
Burkina Faso
6
VM-kvalet
24/3 17:00 - Grupp A
Guinea Bissau
Guinea Bissau
1
Burkina Faso
Burkina Faso
2
VM-kvalet
Senaste resultat Sierra Leone
12/10 21:00 - Grupp A
Djibouti
Djibouti
1
Sierra Leone
Sierra Leone
2
VM-kvalet
8/10 18:00 - Grupp A
Sierra Leone
Sierra Leone
0
Burkina Faso
Burkina Faso
1
VM-kvalet
9/9 15:00 - Grupp A
Sierra Leone
Sierra Leone
2
Etiopien
Etiopien
0
VM-kvalet
4/9 18:00 - Grupp A
Guinea Bissau
Guinea Bissau
1
Sierra Leone
Sierra Leone
1
VM-kvalet
25/3 20:00 - Grupp A
Egypten
Egypten
1
Sierra Leone
Sierra Leone
0
VM-kvalet
Resultat inbördes möten
8/10 18:00 - Grupp A
Sierra Leone
Sierra Leone
0
Burkina Faso
Burkina Faso
1
VM-kvalet
10/6 21:00 - Grupp A
Burkina Faso
Burkina Faso
2
Sierra Leone
Sierra Leone
2
VM-kvalet
Tabell
VM-kvalet 2026 - Afrika - Grupp A
# Lag Senaste Ma V O F +/- P
1.
Egypten logo
Egypten
10 8 2 0 20-2 26
2.
Burkina Faso logo
Burkina Faso
10 6 3 1 23-8 21
3.
Sierra Leone logo
Sierra Leone
10 4 3 3 12-10 15
4.
Guinea Bissau logo
Guinea Bissau
10 2 4 4 8-10 10
Slutspel
Positivt kval